Ach, dilema

Príspevok v téme: Ach, dilema
Lentilkaamat

Ahojte . Dnes som bola von s takým jedným chalanom od nás zo školy . Hm myslela som si najskôr ,že to bude obyčajný kamarátsky vonok ,deň a tak . Nijak inak som ho nebrala no keď sme boli von ja proste neviem ,ale cítila som sa sním strašne dobre . Mala som sa sním o čom rozprávať a je strašne skvelý chalan ,proste ma dostal úplne a očaril . No ja neviem či aj z jeho strany je to tak vnímané ? . Ako to mám zistiť ,podľa neakých signálov alebo tak. nechcem sa ho nič pýtať ,keďže to bolo prvý krát ,čo sme boli von ,ale rada by som vedela ,či aj preňho to čosi znamenalo. Ďakujem vopred za vyjadrenie názoru (Seriózne)

Lentilkaamat

Tak ja mám 16 on má 18
Možno to znie detsky ,že sa to tu pýtam a práve preto to píšem sem na forum lebo ma tu nikto nepozná a nikto ma nemusí sudiť aká som šibnutá,čo za debiliny riešim,ale proste no neviem .

Lentilkaamat

Mám z toho úplne zlý pocit . alebo som len sprostá,že som sa nejak moc namotala ,ale to bude tým,že sa správal strašne dobre ku mne . ako ešte žiaden chalan

lilyiankaa

veď to ešte nič neznamená .. boli ste vonku len včera, netlač na pílu .... a to, že je online neznamená, že tam aj je

lilyiankaa

nerieš kedy napíše .. dôležité je, kedy napíše .... samozrejme, že ak to bude po mesiaci, tak to bude čudné :))
nechaj to tak,nerozmýšľaj nad tým a uvidíš ako sa to bude vyvíjať