Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnúť, alebo?

Príspevok v téme: Schudnúť, alebo?
not4you

Dobrý deň.
Tak, po zime sa pomaličky ale isto treba pripravovať na leto a s tým súvisí už toľko krát spomínané chudnutie.
Ja mám 16 rokov, okolo tých 172 cm a striedavo 59-60 kíl. Ako, podľa BMI je to tak akurát, lenže ja sa proste necítim až tak dobre. Nie som až tak tučná, ale cez zimu som dosť pribrala hlavne na bruchu a stehnách, čo ma ani moc neprekvapilo. Ako som sa cez leto,jeseň dobre držala s ako tak vyváženou stravou a pohybom, som cez zimu úplne zanedbala. Taktiež sa mi zdá, že to je vidieť aj na tvári, predsa len som pribrala cca 5 kíl.
Teraz však neviem, či mám len začať viac športovať, hýbať sa, cvičiť, alebo aj nejak striktnejšie zmeniť jedálniček. Myslíte, že by bolo lepšie najskôr len schudnúť a potom začať tú postavu nejak formovať, alebo to skombinovať už teraz? Ohľadom stravy si 16 rokoch nejak vyskakovať nemôžem. Pomaly začínam znova raňajkovať a piť viac vody, len je ťažké vylúčiť tie zbytočné sladkosti.
A ešte by ma zaujímalo, že v prípade toho pohybu... Čo by bolo najlepšie? Stačia denne také hodinové rýchlejšie prechádzky a občasné korčuľovanie? za každú radu ďakujem :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnúť, alebo? - Fórum - ZDRAVIE.sk