Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chrčavý zvuk pri pohybe hrudníka, točenie hlavy, trpnutie prstov lavej ruky

Príspevok v téme: Chrčavý zvuk pri pohybe hrudníka, točenie hlavy, trpnutie prstov lavej ruky

Dobry den.

Som muz, mam 26r.,175cm/80kg. Nefajciar.

Asi pred 10. tyzdnami som si vsimol, že pri pohybe hrudnika do strany, nariklad pri uklone, mi z z hrdla ako keby vysiel vzduch sprevadzany chraplavym zvukom. No kedze ma to niejak neobmedzovalo, neriesil som to. Po dvoch dnoch som zacal pocitovat ako keby tlak vpravo v podbrusku. Nevedl som, ako sediet, bol som z toho nervozny. Potom sa mi zacala tocit hlava. Obcas som pocitoval trpnutie prstov lavej ruky. Zasiel som teda za doktorom, ten mi spravil sono brucha+ semennikov, popocuval ma a dal mi Xanax. Ked som ho zacal uzivat, problemy sa na urcitu dobu stratili (cca 7dni). Teda az n to chrcanie, no potom sa vratili spat. Myslel som, ze to je z chrbtice, tak som siel na rehabilitaciu (nakolko mam skoliozu a oplostenu krcnu lordozu). Rehabilitacia vsak nepomohla. Kupil om si kynedril a zacal som ho uzivat. 2 tyzdne bolo dobre, no potom sa priznaky zas vratili. Znepokojuje ma to chcrčanie pri pohybe hrudnika. Ked lezim na chrbte a hlboko sa nadychnem, tak citim ako keby zavibrovanie niekde 10cm pod ľavou lopatkou. Tak isto citim, ako keby nieco mam v krku pri lavej klucnej kosti. Cely den sa mi toci hlava, som nervozny, nepozorny. Ten pocit v krku ma nuti obcas odkaslat. Nestretol sa niekto s podobnym problemom? Dost sa bojim.

Dakujem za kazdu radu.

Ked som to povedal lekraovi co ma trapi, tak mi dal Xanax. Prislo mi to, ako keby mi neveril alebo ako koby si myslel, ze si vymyslam. Akurat, ze to chrčanie je skutočné, to si nemám ako vymysliet. Preto sa mi zda divne, ze mi dal xanax a neposlal ma na dalsie vysetrenie. Ze mu popocuvanie stetoskopom stacilo.
Bojim sa, aby to nebolo nieco velmi vazne, sudiac podla toho, ako sa citim. :(

asdgh

Dobrý deň, môžete mať niečo na pľúcach alebo v dýchacích cestách. To vám spôsobuje ten chrapľavý zvuk a pocit na odkašľanie. Odporúčala by som vám rentgén pľúc a nechať si skontrolovať dýchacie cesty. Zájdite si k otorinolaryngológovi. To by vám mohlo vyvolávať aj tŕpnutie prstov. Pomohla by vám aj odborná masáž celého celého tela kde by skúsený masér mohol objaviť ložisko.
Veľa šťastia! :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chrčavý zvuk pri pohybe hrudníka, točenie hlavy, trpnutie prstov lavej ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk