Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spaľovač Therm-X a zvracanie

Príspevok v téme: Spaľovač Therm-X a zvracanie
Thermx

Dobrý den spaľovač ThermX užívam týždeň dotaraz som s ním nemala žiaden problém , žiadne vedlajšie učinky , užívam 2 tabltky ráno na lačno a potom 2 o štyri hodiny . Dnes ráno som si dala ako vždy 2tb. nalačno a asi o 15násť min, ked začala tabletka učinkovať som mala pocit na odpadnutie točila sa mi hlava, a dokonca som tabletku aj vyvracala a potom už bolo dobre. Doteraz som nemala taketo problemy až teraz po týždni.Neviete mi poradiť prečo až po týždni som mala taketo vedlajšie učinky? , mam dalej užívať tabletky alebo radšej ich mám vysadť ? Ďakujem.

doubledog

(ako v kazdom "spalovaci") je tam urcite konska davka kofeinu, ten u dost ludi moze sposobovat (a aj sposobuje) problemy.

odpovedam

spalovace nemaju efekt, v skutocnosti tuk nepalia, iba dodavaju telu energiu na to, aby sa vedelo pri sporte vypotit. ak nesportujes, tak sa energia zo spalovaca v tele ulozi ako je to pri beznej strave. nic, co vam pomaha si chudnutie ulahcit, nema efekt. telo pali tuk po polhodine intenzivneho, idealne intervaloveho, aerobneho pohybu. nic ine nepomaha.

therm

zrejme si to prehnala s davkovanim.vsade sa pise ze zacina sa s jednou tabletou rano a jednou poobede.po tyzdni mas dvihnut davku na 2tab.Ja som ich uzivala tak a nebolo mi nic.Takze zniz davku.ak nepomoze musis vysadit.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Spaľovač Therm-X a zvracanie - Fórum - ZDRAVIE.sk