Po 3 dnoch menstruacie ovulacia?

Príspevok v téme: Po 3 dnoch menstruacie ovulacia?
ikatika

Neviem co to ma znamenat, ale dostala som menstruaciu, dost silnu,dokonca sa mi v prvy den akoby odlupila cast sliznice(aspon myslim) , mala som dva dni velke bolesti, a po troch dnoch som prestala uplne krvacat a mala som nieco ako ovulaciu???, neviem toto sa mi este nikdy nestalo, vzdy mi trva menzes az 6 - 7 dni a prestava tak pozvolna.. Stalo sa vam to uz niekedy? Mohla som mat ovulaciu?? Mala som tahavy priesvitny hlien, nezafarbeny, priesvitny, a ziadna krv.

ikatika

takze bola to pravdepodobne cysta, doki povedal..nasiel mi ale nejaku tekutinu v bruchu, a asi aj dost vela, lebo brucho mam pomaly ako v 3 mesiaci..a kazal prist na kontrolu buduci tyzden..dnes to vyzera, ze uz dostanem mrchu...acha jaj..kedy uz budu dve ciarky...?

ikatika

ved praveze to nebolo s krvou..ta krv sa treti den stopla akoby si zavrela kohutik a zacal len hlien, cisty, priesvitny..ako toto som este nemala..

a tehu neviem, bo 3 testy negativ. ale brucho, vajecniky a dokonca akoby aj uplne dole ma bolia stale..

ked som volala tu do nemocnice - odpoved bola -termin v auguste...az ak bude pozitivny tehotensky test, tak skor..no tak to kde sme..a privatny lekar stoji od 80E a viacej..ale buduci tyzden sa objednam. aj pri praci citim bolesti a to nie je prave prijemne..

Lisa-

toto mam aj ja pocas menzesu ale ja to mam tak ze krvacam a niekedy s krvou ide aj take nieco priesvitne tahave. Nieje to ovulka ta je v strede cyklu nie na zaciatku. Je to nieco co sa vylucuje spolu so sliznicou.

redka

pozri ak sa ti nieco nezda, najlepsie bude navstivit gynekologa.... mozno to nie je nic a mozno mas cystu alebo nejaky problem s hormonmi ale toto ti tu asi niekto len tak z pismenok nevycita... a co tehu? mozes byt? beries nejake lieky? Hak? menila si nieco za poslednych par mesiacov? stravu? viac stresov? vsetko moze mat vplyv... aj prestahovanei sa do inej krajiny moze mat vplyv... kamoska tak po prestahovani sa do londyna jeden mesiac uplne vynechala... normalne mala pocit ze uz uz pridu bola cela nafuknuta zadrzovala vodu a nic... a potom sa to spustilo a uz islo normalne...

ikatika

a ten menzes sa moze skratit tak ze jeden cyklus mas 6 dni a dalsi dva dni maximalne krvacas a treti den sa ti to stopne?? bez akehokolvek ustupovania, spinenia? to sa mi nevidi

ikatika

a tak som si pomyslela, ok, o dva tyzdne kramy..ale o dva tyzdne som dva dni mala len spinenie,myslela som ze prisli kramy ale nic..

redka

vekom sa moze charakter menstruacie menit... menzes sa skrati... aj cyklus sa moze skratit ci natiahnut... niekedy ma na to vplyv aj vykyv pocasia dokonca.. nejake prechladenie, skryty zapal, cysty a pod...