Ako vysadiť HAK?

odpovedam

ked ta boli hlava, okamzite vysadit. hlava pri brani hak NESMIE boliet. mozes si privodit chronicku migrenu a v horsom pripade mozgovocievnu prihody. vysad okamzite a nech ti lekar vezme krv na zrazavost krvi (to bol aj moj pripad - hak ma mohla zabit kvoli vysokej zrazavosti). a podla vysledku ti bud tabletky zmeni alebo navzdy zakaze. a kasli na rozhadzany cyklus, moze ti ist o zivot.

nada87

chcem vysadit kvoli bolestiam hlavy a velmi sa mi zhorsila nalada. zacala som brat len tento mesiac znova 23 v nedelu...cize dnes si mam dat 9. tabletku. menzes mi stale pokracuje, sice slabsi ale je. obvykle ked som hak nebrala som mavala tak 5 dni. cize ak by som dnes vysadila bolo by to este pocas menzesu. chela som vediet ci by sa mi este predlzil alebo by normalne skoncil ale to je asi individualne...

odpovedam

zavisi od toho, preco ich chces vysadit. mne robila hak migreny, lekar mi ich kazal bez odkladu vysadit. ak mas len male nepohodlie, tak dober blister. to, ako tvoje telo zareaguje na vysadenie, sa odhadnut neda. uvidis.