Cas nelieci(?)

TheDevilMe

Lentilkaamat
Ked som mala nastupit na VS,tak mi napisal mail plus mi poslal link na nejaky clanok,tak som mu odpisala a tiez som mu poslala nejaky link,no na to uz neodpovedal. Po dvoch mesiacoch ma prestalo bavit cakat tak som si zrusila cely mail(aj tak by som si ho zrusila,toto ma v tom len utvrdilo-teraz mam novy mail). Na socialnej sieti som si ho po rozchode hned blokla a nedavno som si ho odblokovala. Niekto mi povedal,ze je uz zadany a to je aj dovod,preco sa bojim s nim nadviazat kamaratstvo(aby to vo mne nevyvolalo nejake stare sentimentalne spomienky), ale inak by som s nim chcela byt obcas v kontakte(co ma opat hacik- prva mu pisat nechcem,lebo mi je to trapne,kedze on sa rozisiel so mnou).

Lentilkaamat

Ostali ste po rozchode kamaráti alebo rozhádaní? .. je zadaný álebo slobodný? Ako dlho ste sa nevideli?

TheDevilMe

Lentilkaamat:

dokonca viem,ze s nim by mi bolo teraz este horsie. Tak co mi brani v tom,aby mi bolo teraz lepsie? Mam sa postavit na hlavu alebo co? Ked som uz aj zacala studovat na inej skole,mala novu brigadu,spoznala novych ludi,zacala s novou zivotospravou...Kebyze som pasivna cely rok,tak nepoviem.

TheDevilMe

Lentilkaamat:

Tomu praveze nerozumiem: vidim teraz zretelne,co na nom bolo aj zle,no nepomaha mi to. Za tento cas som skusila tolko novych veci,spoznala novych ludi, ludi,ktori su mi omnoho vacsim prinosom ako bol on,ci uz po stranke zaujmovej alebo ludskej. Ja v tomto nevidim ziadnu logiku.

Lentilkaamat

ČAS LIEČI . Len momentálne to nevýchádza tak tomu neveríš . Choď sa zabavávať ,spoznávaj nových ľudí ,uívaj si krásu života . Nemôžem byť závislí od iných ľudí :)) to si pamätaj. závisla buď iba na sebe ;) .
Ja som zažila tiež takéto trápenie ..
Myslela som si,že to už asi nikdy neskončí,ale všetko je len v tvojej hlave. ak si stále budeš omielať,že on je ten pravý,bol najlepší , lepšieho nenájdem ,tak, tak to aj bude . Mal predsa aj zlé vlastnosti . Mne dopohlo ktomu to,že som ho znenávidela . Urobil zo mňa kravu s jeho terajšou babou mi zavolali a robili si zomňa srandu,tak sa mi zhnusil až som si začala všímať ostatných chalanov a prišla som na to,že sú omnho lepší na svete. To len teraz tak nevidíš . Ak máte byť spolu ,tak budete ,ak nie tak to tak má byť a to znamená,že čaká na teba ktosi lepší a tak to je a je to úpllna pravda . On ti dal slobodu ,tak si ju užívaaaj :))))