Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Klamstvo

Príspevok v téme: Klamstvo
emuškááá

Ahoj potrebujem pomoc! Moja kamarátka ma chcela dať dokopy s jedným nie zrovna pekným chalanom. Ja som ju však nemohla nijako odbiť! Furt som jej hovorila, že ho nechcem ale ona to nechcela pochopiť. Nakoniec som sa raz naštvala a vymyslela som si priateľa (keďže bývam vo vedľajšom meste tak to nebol veľký problém). No problém nastal až vtedy keď sa pýtala na jeho priezvisko. Nepovedala som jej ho no ona teraz hľadá na vlastnú päsť. Potom sa ma začala pýtať ako vyzerá a tak... Ja som si niečo na rýchlo vymyslela no trvá to už rok a ona mi vyčíta, že som jej ho ešte nepredstavila. Začínam sa do toho zamotávať no neviem ako prestať. Furt sa niečo vypytuje a ja jej čím ďalej tým viac klamem (dosť ma to trápi! :( ) Nedá sa jej však len tak povedať, že som sa s ním rozišla, pretože ona ho bude chcieť vidieť aj tak (poznám ju) POMOŽTE PROSIM!!!

katuska.....

ale prečo by sa mala stretavat s niekym s kym nechce? kamaratka ju nema co do toho nutit, ju vlastne do toho nic nie je ci ty mas priatela alebo nie a nemusis jej ani nic vysvetlovat, povedz jej, ze si sa s nim uz rozisla a bodka. preco by ho ona mala vidiet?

nathalia8

prosim ta,ved sa s nim stretni,a hotovo,ved nemusí byt krásny,ak možete byť iba hoci kamoši-nerieš nič,a ak ta trapi že si klamala kamoške povedz jej pravdu.ja mam rada na rovinu.

Dawia

Nerš somariny! Správaj sa normálne, ak sa jej to bojiš, resp. hambis povedat, napis jej, aká je pravda.. že ona ta nema pravo nutit do vztahu, a že na nasledok toho, si klamala, a vymyslela si frajera. Bodka

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Klamstvo - Fórum - ZDRAVIE.sk