Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nazor muzov

Príspevok v téme: Nazor muzov
innerworld

Zdravim. Zaujimal by ma nazor muzov na zeny,ktore-posobia nedostupne, nesmeju sa casto a celkovo ich viac zaujima racionalno ako vyjadrovanie citov. Su medzi vami aj taki,ktorym by takyto typ vyhovoval? Lebo mam pocit,ze iba zena vacsinou usmiata,neanalyzujuca ma sancu na vztah a zvysok sa musi A) nasilne pretvorit/
b) pretvarovat/
c) zmierit sa so samotou.

Budem rada,ked ma vyvediete z omylu.

innerworld

bez_mena:

Tiez by som radsej chcela introverta,len nie je take jednoduche sa k nemu dostat,kedze on na seba neupozornuje.
Druha vec je,ze sama nezvyknem viest debaty o hocicom,musi to mat pre mna zmysel a mozno preto aj posobim nedostupne(takze u mna to nie je hra,je to kazdodenna realita)

Aj sa mi osvedcilo,ze sa lepsie citim,ked muz viac hovori ako ja( asi to vyplyva z rodiny,lebo moj otec je ten komunikativnejsi doma-no zaroven je introvert).

bez_mena

Ak si taká ako sa opisuješ, tak myslím, že skôr zaujmeš introvertov, ktorý si všimnú túto racionálnu stránku tvojej osobnosti. Problém nastáva, ak inklinuješ k opačnému typu, ktorý ohúria na prvý dojem, avšak čaro možno vyprchať. Čo sa týka druhej otázky. Áno sú tu aj taký, ale tý majú problém nájsť babu ktorá nemá prestrelený mozog.
Samozrejme nehovorím tu o vypočítavej...
Nedostupnosť, tak tu to musíš hrať s citom. Zdravá nedostupnosť má svoje čaro, ale návnada musí rybku aj nabudiť, inak odpláva a tebe zostane akurát tak použiť mydielko...

MultiLevel

Zaujimave :)
Ja som sa spravala vzdy tak pol na pol. Moj muz bol vsak rad, pretoze som nebola lahka korist a pritom ani nie prilis odmerana. Ked sme presli fazou priatelstva a dali sme sa dokopy, hovoril mi, ze sa mu to pacilo, pretoze ma jednak mohol dobijat a jednak som mu velmi jasne davala najavo svoju cenu. Cize nejaky ten stred by tam mal byt.
Ak vsak zena posobi neustale nedostupne, muz straca zaujem. Ale ten strati aj vtedy, ak zenu az prilis lahko dostane....
Ak som sa k niekomu neustale spravala odmerane, robila som to preto, aby clovek necitil zo mna ani len naznak naklonnosti a teda sa zbytocne nenamotal. Cize, urcite sa treba spravat aj podla situacie. Ak nemam o niekoho zaujem, nebudem ho predsa neustale netahovat, davat mu "nadej" a podobne. Toto som na zenach - kamaratkach vzdy neznasala, hoci som zena.
A presne ako pise youki, clovek musi poznat svoju hodnotu.

asteroid

Mna zaujme zena ktora je prirodzena a nehra sa na nieco. Nieje afektovana a lahko dostupna ale ani nie uplne chladna a odmerana. Nemam rad totalne kokety co daju na seba kontakt hned(bohvie kolkym tak dali predomnou) ale ani tie ktore treba dobijat pol roka. Mam rad zeny ktore su vtipne mile zabavne a aj maju nieco v hlave vedia sa vyjadrovat a povedat svoj nazor.

youki

Cisto z racionalneho pohladu: ak zena posobi nedostupne, tak nema zaujem.

Inak patrim k tym, ktori si vazia svoj cas a hodnotu. Ak vidim ze zena nema zaujem, tak konci aj moj zaujem. Myslim, ze moja hodnota je dost vysoka na to, aby som sa musel vnucovat. Na druhej strane takych ako ja asi vela nie je, vacsina muzov sa snazi viac ako ja (aspon z mojho okolia).

Fero M.

Racionalna ktora vie prejavit city, vie sa aj uvolnit ale v zasadnych veciach uvazuje racionalne.

To je taky zlaty stred. Nechcel by som naivnu a pojasenu ani prilis racionalnu a chladnu. Ale obe tieto povahy si vefia k sebe njast to iste.
Tazko povedat. 100 ludi 100...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.