Rande, neuponahlat to

Príspevok v téme: Rande, neuponahlat to
DL

Ahojte,

budem mat 2. rande s jednou slecnou. Je velmi pekna, mila a inteligentna, mam o nu zaujem. Viackrat v minulosti sa mi uz vsak stalo, ze ked som o nejaku mal zaujem a chcel som ju pozvat von, bolo zo mna citit, ze tlacim vela na pilu a to dotycnu odradilo. Asi to suvisi s tym, ze nemam vysoke sebavedomie sam o sebe, som trocha hanblivy a pod. Nechcem to teraz pokaslat rovnakym sposobom. Ako sa spravat na rande, co ma onedlho caka. Jasne, treba byt sam sebou a na nic sa nehrat. Tak to aj planujem. Mam sa pokusit o pusu (na 1. rande pusa nebola). Mam byt odvaznejsi a zacat s komplimentami a pod. Viem, ze su to otazky akokeby som bol nastrocny (co nie som), ale suvisi to s tou obavou, aby som to zas neposral. S randenim nemam moc skusenosti tak kazdy vas postreh z vasej vlastnej skusenosti bodne. Dik.

miki25

inak cez internet čokoľvek riešiť, čo sa týka vzťahov je zbytočné. tiež nemám dobré skúsenosti s tým. voči rôznym sociálnym sietiam už mám vybudovanú aj poriadnu apatiu. niekedy nedôjdem tam ani za mesiac dlhý, hoci je to aj z časových dôvodov. niet času na to, pre mňa proste internet nie je to pravé. bol som cez internet už viackrát odmietnutý, priznávam neviem to cez neho určite. v reálnom živote nebol som odmietnutý ani raz, keď som o niečo požiadal. to som skúšal už všeličo samozrejme v slušných medziach a myslel som si, že... čiže asi zrejme osobnú komunikáciu kadekto ocení a možno dokáže aj privrieť oči...

Sejla

Veď už si sa jej ponúkol ako zadné vrátka, tak už nemusíš robiť nič, keď ťa bude potrebovať na pozdvihnutie jej sebavedomia, tak sa ohlási sama.

miki25

s tým sa už bude dať ťažko niečo urobiť, čo už. hoci niekedy rozumieť ženám tak stojí za... raz majú také dní, inokedy iné hihi...

miki25

ach jaj myslel som, že si jej vycapil príspevok v podobnom duchu. ono nie je na tom nič zlé, ale bohužiaľ nevhodné. nevysmievam sa, keďže párkrát som urobil tiež hlúposť takého typu, ale došlo mi to, že je to na ...

blabla5

ked sa budes spravat takto podradne tak ani nic ine necakaj.. musis mat minimalne rovnaku hodnotu ako ma ona, ona si totiz nehlada niekoho kto ma od nej mensiu hodnotu, ale aspon rovnu.. najprv si daj do poriadku zivot, potom hladaj baby, lebo ony aj tak maju na haku chalanov bez zivota;)

DL

@SolveD - odpisal som jej, ze je pre mna mila, pekna a inteligentna zena, ze mi je sympaticka a ze som mal zaujem sa castejsie stretavat a blizsie ju spoznat, ze som mal zaujem o nieco viac nez len kamaratstvo. Ale ze chapem, ked to inak citi.

Obavam sa, ze aj keby som sa chcel stretavat dalej a mneje casto, tak tao moja odpoved to cele zabila a uz nie je co riesit...
Ona mi na toto neodpovedala