Rande, neuponahlat to

Príspevok v téme: Rande, neuponahlat to
DL

Ahojte,

budem mat 2. rande s jednou slecnou. Je velmi pekna, mila a inteligentna, mam o nu zaujem. Viackrat v minulosti sa mi uz vsak stalo, ze ked som o nejaku mal zaujem a chcel som ju pozvat von, bolo zo mna citit, ze tlacim vela na pilu a to dotycnu odradilo. Asi to suvisi s tym, ze nemam vysoke sebavedomie sam o sebe, som trocha hanblivy a pod. Nechcem to teraz pokaslat rovnakym sposobom. Ako sa spravat na rande, co ma onedlho caka. Jasne, treba byt sam sebou a na nic sa nehrat. Tak to aj planujem. Mam sa pokusit o pusu (na 1. rande pusa nebola). Mam byt odvaznejsi a zacat s komplimentami a pod. Viem, ze su to otazky akokeby som bol nastrocny (co nie som), ale suvisi to s tou obavou, aby som to zas neposral. S randenim nemam moc skusenosti tak kazdy vas postreh z vasej vlastnej skusenosti bodne. Dik.

Sejla

Nechce ťa. Ale pre budúcnosť, ber baby skor ako kamarátky a nenamotávaj sa priskoro, a už vôbec nechci od nich vedieť na čom si, ako ťa berie a ako často sa chce stretávať. Takéto randenie mi príde nejaké hrozne americké:D

SolveD

Hm...Zvláštne, k tomuto ti môžem povedať len jedno, ešte nieje pripravená mať s tebou vzťah, nič iné nato nenachádzam. Tak ako ti napísala, že z času načas si s tebou vyjde. Chodievaj s ňou, a to bude časom váš vzťah utužovať, spoznávajte sa čo najviac, ak bude chcieť tvoju pomoc, pomôž jej, ale všetko s mierou. Ale to už je len na tebe, či chceš počkať a byť s ňou, alebo ísť ďalej a byť s niekym iným. To záleží len na tebe.

DL

Upresnim to. Napisala mi, ze z casu na cas si so mnou ako kamaratka vyjde, ale, ze nevidi dovod, aby sme sa stretavali tak casto, ako by som si prial. Tak teraz neviem, co si o tom mysliet.

SolveD

Chlape môj, nech ti to radšej povie a nie len napíše, ak ti to len napíše tak to je také infantilné, väčšina vzťahov vznikla len z kamarátstva. Tak si ver, a pozvi ju niekde. Napísala ti, že ste len kamaráti? Tak to zmeň, nemôžeš len tak niečo vzdať. Skús to potom uvidíš či to má zmysel a či nie. Nemáš čo stratiť, ešte raz veľa šťastia.

DL

Dakujem vam vsetkym za nazory, ale uz to nema cenu dalej riesit. Dnes sme si pisali a podla toho som pre nu len kamarat...

SolveD

Sejla- Ja osobne si myslím, že už nejaký ten fyzický kontakt naviazať môže, akokoľvek je to už ich druhé "rande". Takže je čas aj trošku pokročiť, nemyslíš?

Sejla

ako žena ti radím, aby si hlavne nebol nervózny, nesnažil sa niečo robiť podľa nejakých pravidiel, nevyťahuj sa s tým, čo všetko máš, čo vieš, nepýtaj sa jej strojené otázky, neplánuj si rozhovor, zaujímaj sa o ňu prirodzene, postupne si o nej vytváraj obraz, nemôžeš predsa hneď vedieť, či ju chceš. Nerozprávaj o svojich bývalých frajerkách, predošlých rande a snaž sa vyhnúť téme o akýchkoľvek ženách. Nelep sa na ňu, nesnaž sa jej nasilu dotýkať, hladiť, obijímať, ani bozkávať. To všetko musí prísť samo a ty máš rozpoznať moment, kedy tie veci ona od teba fakt chce, uznávam, že to je asi pre mužov ťažké.

SolveD

DL- Na väčšinu z tvojich otázok si si už sám odpovedal, a k tomu bozku, záleží ako ďaleko ste od toho vášho prvého rande pokročili. Ale ako sa hovorí, ak máš ten pocit ak ťa počas toho rande napadne pobozkať ju, tak neotáľaj a urob to, ak si jej už na prvom rande rezonoval pozitívne, tak to určite vyjde. Veľa šťastia, potom daj vedieť ako to dopadlo.

asteroid

bud prirodzeny ale nacom si daj zalezat je hygiena. Umyt zuby a osprchovat sa a navonat, pekne a jednoducho sa oblec, ciste vyzehlene oblecenie, pekny jednoduchy stylovy uces. Hygiena a pekny vzhlad je zaklad. Ak budes smrdiet a budes spinavy tak to ju hned odradi a nemas sancu.