Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stále mi je zima

vitavi

Štítna i obličky sú oslabené ochladzujúcou stravou, ktorá zavodňuje.
Hlavne potraviny tropického pôvodu, veľa ovocia, studených nápojov, kávy, surovej zeleniny, sladkostí a chemických aditív, liekov, ktoré oslabujú a ochladzujú.
Nepite priveľa.

Jedzte všetky potraviny a nápoje teplé, tepelne upravenú zeleninu a varené obilniny, ryby. Doplňte 1 lyžičku kvasenej zeleniny, aby vám nechýbali enzýmy.

sara11

chod ku vseobecnej a popytaj ci by ti nevysetrila stitnu zlazu, len ti zobere krv a an druhy den mas vysledky, nemusis k endokrinologovi, to az vtedy ak by bol problem... ja som tak bola ale problem v stitnej zlaze nebol, takze sa s tym musim uz len naucit zit :D

aňuša

ja som to mala tiež,plus nielen ľadové ruky ale také akokeby vlhké. Nepotili sa mi ale neboli ani suché..neviem to popísať. Ale asi som mala problém, že som bola príliš chudá.

Veľa veľa som jedla, lebo som chcela pribrať. Podarilo sa mi na 55 kg a som spokojná a aj zimomravý problém mi zmizol.

Dawia

dik za radym pozriem si to. Ak by som sla k svojej praktickej lekarke posle ma k endokrinologovi na moje vyziadanie?

sara11

aj ja to mam, sice s oteplenim sa to uz trosku zlepsilo :) vygoogli si dg. hypotyreoza, mozno mas aj dalsie priznaky a popripade si daj vysetrit stitnu zlazu, alebo mozes mat este anemiu

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stále mi je zima - Fórum - ZDRAVIE.sk