Som vážne hlúpa ja alebo čo?

Príspevok v téme: Som vážne hlúpa ja alebo čo?
henra77890

No takže ako prve sa ospravedlnujem, zalozila som tu uz viac tem :o) Takze v skratke moj ,,pribeh"
Od decembra minuleho roka sa necitim dobre, stala unava a vycerpanost, vkuse pocity na zvracanie alebo odpadnutie aj ked sa mi to nikdy nestalo, slabost, psychicke problemy depresia uzkosti derealizacia depersonalizacia, nesustredenost, tazkosti s rozpamatavanim sa, pocit zmenenej psychiky... pobehala som mnozstvo lekarov, brali mi krv, zelezo B vitaminy a mikrobiologia vsetko ok... nakoniec som skoncila u psychiatra s diagnozou uzkostno depresivna porucha, beriem antidepresiva Escitil 10mg, ako pricinu mojich stavov vsetci oznacili len vycerpanie zo skoly, kedze studujem velmi narocnu.... po 3 mesiacoch brania Escitilu som sa depresie a samovrazebnych myslienok zbavila, ale stale sa necitim ok, v kuse som unavena nesustredena, a bohuzial sa to odrazilo uz aj na mojich vysledkoch v skole co ma velmi mrzi kedze je pre mna dolezita (ale zas urcite nie prioritna)... odhodlala som sa to pat riesit, tentokrat si davam vysetrit stitnu zlazu s podozrenim na hyperfunkciu kedze na mna sedi vela priznakov (unava,nadmerne potenie/ochlpenia, menstruacne problemy, vaha 50kg/170cm, psychicke problemy) ale ak nevyjde toto tak uz neviem fakt. Nemate niake typy z coho by to mohlo byt? Som uz zufala :( Inak stravujem sa pomerne zdravo, som veganka okrem domacich vajec, takže myslim ze deficit z vyzivy to nebude. Mam aj pohyb, aj ked aktivne nesportujem, ale ani v kuse nesedim.Jedine co si mozem vytknut ze fajcim, ale nie vela, a to tiez nebude pricinou mojich problemov, vlastne som znova zacala aj kvoli nim. Mam 19 rokov.

redka

nie som proti veganskej ani raw strave... sama som si raw na chvilu skusila ale nebolo to pre mna... nie je to pre kazdeho... niektore organy vraj studena surova strava oslabuje (konkretne pri slezine som sa s tym stretla - a ak nepracuje dobre slezina, tak ani pecen a zaludok - a ak tieto nepracuju tak ani ostaten veci nie su ok).... skus si pozriet priznaky premnozenej kvasinky (candida overgrowth) a tiez nieco o parazitoch.... mas vela priznakov ale nemusi to byt prave toto.... ale ak ti vyjde stitna v poriadku, skusila by som sa na to pozriet z tejto strany....

henra77890

jest zdravo? vela zeleniny ovocia a surovej stravy celkovo, vyhybat sa bielej muke a polotovarom... samozrejme si nemyslim ze veganska strava je vzdy zdrava :)

redka

okrem stitnej to moze byt aj oslabena pecen, slezina,,, zaneseny organizmus (aj ked si myslis ze sa stravjes zdravo - nejest zvierata neznamena hned stravovat sa zdravo), moze to byt premnozena kvasinka ci ine parazity.... co je zo "jest zdravo" v tvojom podani?