Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HIV

Príspevok v téme: HIV
Robčo

zdravím, začínam byť duševne na dne... bojím sa že dostal vírus HIV, bol som s ženou ktorej zdravotný stav nieje možné uplne dotvrdiť ako nezávadný ( viete čo tým myslím) a už prešli 2 tždne od ono incidentu a mám bolesti v krku a jemne zvýšenú teplotu okolo 37,3... vela som toho o hiv čítal a bojím sa že mám prvopríznaky, dokonca sa bojím že som nakazil svoju sestru ktorá je v nemocnici so zistením zápalom v krvi ale doktori zatial neurčili že z čoho to môže byť ( má 10 a určite som s nou nemal pohlavný styk)pri sexe som použil ochranu ale orálny sex ktorý mi robila bol bez ochrany... prosím povedzte čo mám robiť, neviem či som paranoidný alebo nie

ozimina

No schvalne vcera davali v spravach ze jedna romska prostitutka ma AIDS a napriek tomu ponukala svoje sexualne sluzby. Takze sa netreba spoliehat nato ze vam mili chlapi ktore tie sluzby vyuzivate baba povie ze nieje nakazena ak chce prachy jej je jedno ze vas nakazi. Niektore mozu zamerne tuto pliagu sirit dalej.

ebi777

chcela by som vedieť, že koľkí skutočne sú nakazení touto chorobou

viď. príspevok

krimi.noviny.sk

ono sú tu ľudia na Slovensku, ktorí to prenášajú, aj možno nevedomky, ale sú!!!

mňa to skutočne desí

RNG

Na svete je coraz viac viralnych chorob rozneho druhu, o mnohych sa pise dost malo a su ovela viac rozsirene, ako napr hep C, na co zomiera ovela viac ludi, ako na AIDS.
Preto odporucam kazdemu si zvysovat viralnu imunitu, lebo inac mnohi na tie virusy zvonka alebo na tie rozne , co nosime v tele dnes vsetci skor ci neskor doplatime.

0vecka

pochybujem za mas HIV... on aj kebyze ma aj ona a robite to bezochrany tak sanca prenosu nieje az taka vysoka...

oralom sa nakazit da ale sanca je skor komicka...

nedavno som tu postoval tabulku s pravdepodobnostami...

inak ukludni sa pozri sa kedy ma zmysel ist na testy a chod aby si sa ukludnil...

tvoja 10 rocna sestra to asi tazko dostala ak ste nemali sex alebo nejaku vymenu krvi atd...

podla toho co pises sa mi zda ze mas nervy v kybli tak hlavu hore pravdepodobne je to len chripka

janek84

Prosim vas poradi mi niekto mam taky problem lred hodinkou mi robila jedna cajka oral ked som prisiel domou pozeram a na boku penisu krv ale neje to moja krv hned som sa utieral 100% alkoholovymi utierkami a teraz lezim vo vani a hlava plna ci som sa nenakazill prosim vas o nejaku radu alebo odpoved dakujem

calmdown

ked robi oral ona tebe tak ta nakazit nemoze, jedine ak by mala v ustach nejaku krvacajucu ranku ale to je velmi mala pravdepodobnost.. a kludne mozes mat len virozu, ja mam teraz tiez rovnake priznaky a so ziadnou prostitutkou som nedavno nebol:D

Jill

Ano hiv mozes chytit aj oralom tvrdit opak je somarina.
Robčo aha mladicka nerozvaznost a zrazu ta teraz osvietilo ci? A predtym si kde nechal rozum v nohaviciach? Tak ti treba teraz sa klep.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

HIV - Fórum - ZDRAVIE.sk