Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kozmetika Bione

Bumbula

Už to napísal aj niekto nižšie, cez ich stránky neobjednávam, radšej z Notino. Mám rada tú značku, vyhovuje mi

Maria matrix

Dievcata skuste natinuel znacku,ja nemam od vtedy ziadny problem,zatial to neviem porovnat z nicim inym,predava sa na t.c. 0911987564 pani vam aj poradi,

sonicka_sov

ja kupujem vždycky tuto notino. sk/bione-cosmetics/ lebo maju komplet sortiment. U nas v malom meste sa ani inak zohnať nedá,sem tam niekde krémik ale inak nič moc

sonicka_sov

No tiez by som rada presla na nieco prirodnejsie :) tato kozmetika ma zaujala, ale kde ju kupujete? da sa aj normal v obchode? sa mi zda ze som nevidela.

Zuzka z Ba

Bione mi vyhovuje som veľmi rada ,že som náhodou objavila tohto výrobcu, milujem ich balzamy na pery sú oveľa väčšie ako bežne bývajú. Zbožňujem telové mlieka práve som otvorila dobierku s arganovým mliekom a krémom na tvar tvrdia, že mastný lebo mam veľmi suchu pleť a je dobrý, hydratačný navyše všetky produkty sa krásne vstrebú bez mastnotý. Používala som rôznu bio kozmetiku no v tejto cene a kvalite by alverda či lavera alebo ine neprešli oproti Bione. Certifikat nepovažujem za až tak doležity často tie certifikované kozmetiky sú dráhe a obsahujú pre mňa horšie zložky. Micelarnu vodu mám hroznovú a je to aj výživa nielen na odličenie, teším sa až večer vyskušam medový odličovač oči lebo používam vode-odolný make up

petr slezák

Dobrý den,
pokud někoho skutečně zajímá co považuje BIONE za své označení BIO, tak se může podívat na jejich stránky: www.bionecosmetics.cz
a podívat se na BIO deklaraci co výrobce nabízí a také plní. A už je pak jen na rozhodnutí zákazníka zda mu takto formulovaná kosmetika stačí, vyhovuje a nebo zda půjde dál a vyhledá si kosmetiku s drahými ,,nezávislými" certifikáty jiných soukromých firem. Bione nabízí vysoce racionální kompromis mezi rozumnou BIO kosmetikou která zároveň plní většinu spotřebitelských požadavků a ještě je navíc za velmi rozumnou cenu. Jen poznámka třeba k tomu Phenoxyethanolu. Je to konzervační látka která je ovšem přírodně identická, nachází se např. v zeleném čaji, v růžové silici aj. a zároveň patří k těm nejšetrnějším konzervačním činidlům. Jak píši i zde musí být kompromis, něčím se většina kosmetiky konzervovat musí, jinak se ihned zkazí a pokud někdo tvrdí opak tak neví o čem hovoří, je to hloupost.

maticek

Na stranke bione bodka sk pri objednani produktu sa nezobrazi postovne, pride vam iba jeden email s cenou produktu a potom pri preberani balika je aj cena s postovnym ktore vam nikde nebolo popisane ze kolko je, uplny amaterizmus v ich web stranke a pristupe, jeden jediny email a aj to neuplna cena..
nikdy viac, produkt samu chemiu!!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kozmetika Bione - Fórum - ZDRAVIE.sk