Kozmetika Bione

bione

Ahojte kočky,

Profesionálny e-shop, originálny e-shop pre značku BIONE pre Slovenskú republiku je www.bione.sk
Prevádzkuje ho firma Pavla trade, s.r.o., ktorá je výhradným dovozcom tejto kozmetiky na celé Slovensko. Poskytujú aj poradenstvo a iné.
Majú v ponuke všetky výrobky BIONE kozmetiky, nie len niektoré.

Pozrite tam :)

Erika21

Ahojte, chcem sa opýtať či máte niekto skúsenosti s bione cosmetics keratin kofein šampónom alebo inými výrobkami?
Či to pomáha na vlasy alebo nie. Budem rada za každú odpoveď
Ďakujem.

Bumbula

Už to napísal aj niekto nižšie, cez ich stránky neobjednávam, radšej z Notino. Mám rada tú značku, vyhovuje mi

Maria matrix

Dievcata skuste natinuel znacku,ja nemam od vtedy ziadny problem,zatial to neviem porovnat z nicim inym,predava sa na t.c. 0911987564 pani vam aj poradi,

sonicka_sov

ja kupujem vždycky tuto notino. sk/bione-cosmetics/ lebo maju komplet sortiment. U nas v malom meste sa ani inak zohnať nedá,sem tam niekde krémik ale inak nič moc

sonicka_sov

No tiez by som rada presla na nieco prirodnejsie :) tato kozmetika ma zaujala, ale kde ju kupujete? da sa aj normal v obchode? sa mi zda ze som nevidela.

Zuzka z Ba

Bione mi vyhovuje som veľmi rada ,že som náhodou objavila tohto výrobcu, milujem ich balzamy na pery sú oveľa väčšie ako bežne bývajú. Zbožňujem telové mlieka práve som otvorila dobierku s arganovým mliekom a krémom na tvar tvrdia, že mastný lebo mam veľmi suchu pleť a je dobrý, hydratačný navyše všetky produkty sa krásne vstrebú bez mastnotý. Používala som rôznu bio kozmetiku no v tejto cene a kvalite by alverda či lavera alebo ine neprešli oproti Bione. Certifikat nepovažujem za až tak doležity často tie certifikované kozmetiky sú dráhe a obsahujú pre mňa horšie zložky. Micelarnu vodu mám hroznovú a je to aj výživa nielen na odličenie, teším sa až večer vyskušam medový odličovač oči lebo používam vode-odolný make up