Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priateľ a sexzoznamka

Príspevok v téme: Priateľ a sexzoznamka
Nikuss22

Dobrý večer, kedže ani neviem komu sa mam s týmto vypovedať, píšem to sem. Som s priateľom 1,5 roka. Zoznámili sme sa na pokeci, potom sme si obaja povedali že účty zrušíme a nebudeme tam chodiť. Avšak asi po pol roku, som zistili že tam chodí, klamal mi vtedy do očí aj keď to mal v histórii. Potom asi znova o pol roka som prišla na to, že navštevuje pokec. Dokonca som si vytvorila falošný účet a písala som si s ním. Vtedy všetky účty zase zrušil a slubil že už tam nebude chodiť. Lenže pred týždňom som náhodou videla zase jeho konto. Píše si s babami, flirtuje, pozýva von. Cez víkend som mu povedala že idem na víkend domov, kedže u ňho prakticky bývam, iba keď mám školu som mimo, a on si dohaduje s jednou babou stretko na sobotu, ako sa na ňu teší a bude ju vzrušovať. Som z toho zúfala, týžden už plačem, piatok mu to plánujem povedať, každý de§ mi vraví ako ma ľúbi, stará sa o mňa, ked je so mnou pokec nenavševuje, akonáhle odídem už je tam. Ja viem že sa mám s ním rozísť, lebo takto sa len trápim, ale ako sa môže tak pretvarovať, prečo mi to vôbec robí ked plánuje o mnou celý život ??? :(

Prezyvka55

kikus222 no ze si chce zatrtkat to si o tom myslime. Vacsinou chlap sex potrebuje. A ked ste rozijdeny tak naco to riesis?

BTW ohladom tych sexzoznamok vela ludi tam chodi len popisat mozno aj pohonit alebo poflirtovat ale realne stretka sa malo kedy deju. Mozno to bol pripad aj zakladatelke temy. Proste si pisu ako sa stretnu a sa potrtkaju ale pritom to je len virtualna zabavka. Divna. Mozno mu cosi chybalo ked mal na toto cas. Mozno viac sexu od teba?

kikus222

Rozisla som sa s priatelom ale este predtym som ho sexualne odmietala...no a po rozchode si dal na jednu sexzoznamku, svoj nick a svoje nahe foto....co si o tom myslite?

repka

to je jedno co hovoria kamarati, rodina, aj tak urobi co chce... nevazi si ta a ani nebude..
... a dokazes mu verit? a co by si mala zo zivota s nim? cely cas v strachu ze komu pise, kde je, s kym je?
.. nezmeni sa... ved ti kamen zo srdca spadne ked ho posles do riti..
..to je typicky oblbovac, klamar... on dokonca ani neciti pocit viny ked si s ostatnimi vypisuje...

Nikuss22

Nechcem radšej vedieť či je naozaj schopný sa s nejakou stretnúť :/ ved ani nevie co je to zac.... jeho kamaráti a aj rodina mu vravia ze sa ma ma držať, že som úžasná priatelka a aj sama to môžem potvrdiť, staram sa o nho, podporujem, rešpektujem, vypočujem... ale asi zjavne hladá niečo iné

Fero M.

no mozno to je to ze moze ale otazka je ci realne chce.
Mozbo mu to staci ze moze a ze su take co by sa stretli. Ale mozno sa aj realne stretne to je hlavne dolezite.
Kym tam nebudes citat ze jej lise ako bolo vcera super tak...
Ale aj tak je to na rozhovor

Nikuss22

Nemyslím si že ma rýchlo zíkal. 2 mesiace som ho odmietala. Má za sebou bujaré obdobie, myslela som si že je dostatočne vybúrený a je zrelý na hlboký vzťah, ale asi som myslela zle. Aj on to o sebe tvrdil, možno to naozaj iba potrebuje, hladkat si ego. Ale ak tým babám píše a chce sa s nimi stretnut, tak asi si je vedomý že sa s nimi naozaj môže aj stretnúť, ved nájdu sa tam určite aj také.....

Fero M.

Jedna veci je ci to len oise lwbo si tym dviha ego alebo je to real.
Podla mna ta ziskal moc rychlo akebo neviwm a chyba mu babu dobijat a skusat si svoje lovecke schopnosti ako 50tnik co si najde 18stku.
Chce to roHzhovor alebo dokaz ze sa realne stretol. tom.druhom pripade by si potom iz nemala co riesit.
A kludne ho spehuj ak sa tak sprava tak si to zasluzi.
Zasrana doba, taku facku by som mu dal ze...

Nikuss22

Ked som s ním, on tam nechodí, aj mesiac co som mala volno ten pokec nenavštívil. Ale akonáhle odídem už si tam píše. Má nejaké druhé číslo odkial im volá, písem ze na sobotu už si dohodol dve baby na stretko, píse im ze pre nich príde, a pojdu niekam na veceru. Ked sme spolu, chodievame von, máme spoločných kamarátov, koníčky, ale ked odídem už je tam :/

Fero M.

ak si tym ukaja sboje flirtovacie chutky tak to je jedna vec aj ked ani to neschvalujem. Ale ak sa s nimi aj realne stretava tak je to fajt na ...

Bude to tazke ale vykasli sa na neho. Tiez som si myslel ze lwpsia uz neexistuje a pritom to prvada nie je. Ak ta takto klame uz teraz tak co budw ak budete mat problem vo vztahu, alebo hocijaku inu krizu?
Nech si zije na pokeci so svojimi nadrzanymi defkami z ktorych je aj tk polovica chlaolpov :-)

Musis byt silna aj ked sa mi to pise lahsie ako tebe preziva.
Daj mu ultimatum na ten pokec a vyjasnite si tieto veci. Ak bude vustaveny tlaku tak sa mozno dozvies viac a aj viac ko si chcela a to uz potom nebudes co mat lutovat duplom.
Hlavne si sprav rezervny plan na to byvanie

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priateľ a sexzoznamka - Fórum - ZDRAVIE.sk