Cíti ku mne niečo?

Príspevok v téme: Cíti ku mne niečo?
srnka18

V decembri som sa zoznámila s jedným chlapcom, celé vianočné prázdniny sme si písali a hneď prvý deň ako som sa vrátila na intrák sme spolu šli von.. Najprv to bolo také, že bolo trápne ticho (som trochu hanblivá a uzavretá kým niekoho lepšie nespoznám), ale potom sme našli spoločnú reč a bolo to super.. Takto sme šli spolu viac krát a potom sme sa dalo by sa povedať dali do kopy .. Po čase všakzačal rušiť naše stretnutia alebo aspoň oodkladať, vôbec nedával o sebe vedieť, kde je, čo je.. Keď už sme sa stretli hovoril ako ma ľúbi a ja som mu samozrejme všetko verila, lebo som bola a stále ajj som doňho zamilovaná.. Asi na mesiac sme uplne zeušili kontakt a hneď po pár dňoch ako sa to stalo mal frajerku.. Asi pred dvomi týždňami sa mi ozval s tým, že mu chýbam a chce ísť von, povedal, že ho tá baba podvuedla a rozišli sa, ale do teraz sú spolu.. Vraj ju neľúbi.. Bola som s ním von a bolo to super, potlačené city z mojej strany zasa vyplávali na povrch.. Toto bolp asi pre týždňom a pol.. Od minulej stredy sa mi neozval.. V nedeľu ma zrušil a v pondelok zas raz neodpísal. Som zúfalá a vôbec neviem ako ďalej.. Urobila by som preňho všetko.. Celé dni chodím bez energie.. V depke, proste akoby som prišla o dušu. Prosím o pomoc, rady, čokoľvek, aký máte názor? Čo mám robiť?.

SolveD

Vieš, všetko sa dá ak sa chce. Ak si budeš neustále hovoriť v podvedomí, že sa to nedá, že na neho nevieš zabudnúť tak jasné, že to bude veľmi ťažké zabudnúť. Ale ak si budeš hovoriť presný opak, a znova si zopakuj všetko čo sme ti tu napísali, že čo ti on robí, poskladaj si to všetko v hlave, a uvidíš pôjde to oveľa inač ako si myslíš. Nemaj také prostoduché myšlienky, to ťa bude ničiť. Ver mi, dávnejšie som mal podobnú skúsenosť, síce to bolo trošku iné, tá moja dotyčná sa správala inač, ale to je nepodstatné čo sa stalo u mňa. Veľa šťastia, ver nájdeš niekoho iného a s určitou pravdepodobnosťou ti poviem, že bude lepší a bude ti tvoje city aj opätovať späť a nie len zneužívať ako tento egoista. Veľa šťastia, hlavu hore.

SolveD

Musíš si sama povedať, že prečo by si ho mala nechať a zabudnúť nato čo je medzi vami. Povedz si, že ak by ťa mal naozaj rád, tak by si nenašiel inú, má ťa len ako druhú možnosť, máva s tebou ako s nejakou handrou, a to nikdy nikomu nedovol. Hlavu hore, nič nestratíš, určite si ešte mladučká, tak ,že určite sa nájde nejaký lepší, určite lepší ktorý ti bude tvoje city opätovať, a nebude ich využívať ako toto indivíduum. Zachovaj si chladnú hlavu, a netráp sa kvôli niekomu, ktorý sa o teba skoro vôbec nezaujíma. Už na to nenájdem asi iné slovo : SER NA NEHO! Veľa šťastia...

Noemi44

pozri ja som prežila niečo podobné..ale poradím ti, vykašli sa na neho...keby ta naozaj mal rád tak by si inú nenašiel

srnka18

Prde mi ako nemožné, len tak to všetko nechať a tváriť sa akoby som ho nikdy ani nepoznala.. Prechadzam tým druhý krát.. Po tej hádke som už mala pocit, že dokážem fungovať bez neho, ale keď sa ozval, ten pocit sa stratil a myslela som si, že už sa uvedomul, ale asi si len potreboval dokázať, že môže mať každú na ktorú si pozrie aj ak jej v minulosti ublížil

kvetka02

Moja zlata, vobec ti nezavidim, viem ze je tazke opustit niekoho koho mas rada.... Ale tu nema zmysel sa ani o nicom rozpravat, ja by som mu akurat vycistila zaludok, vymazala cislo a vsetky kontatky a uz by ma nevidel. Sama dobre vies ze je to hajzel,vedia to aj vsetci ostatni. Tak preco trapis sama seba? Nechaj ho ist, bude ti chvilu smutno a potom sa uz len pousmejes na tom aka si bola hlupa... Viem o com hovorim.

srnka18

Potrebujem sa z neho nejako dostať, alebo doatať jeho ku mne, takto to bejde, tá bolesť sa už nedá zvládnuť.. Ale ak by som sa s ním aj dostala k rozpravaniu neviem čo povedať

srnka18

Kamarátka, ktorá pozná nás oboch veľmi dobre mi poradila, nech sa k nemu správam odmerane, nevtierať sa, nedať mu to čo chce ale proste to nedokážem.. nedokázala som to vtedy a necítim sa na to ani teraz takto namotaná som ešte nebola