Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Solarium

Príspevok v téme: Solarium
tanitalove

Ahojte, už veelmi dlhu dobu mam problém s vyrážkami na chrbte a na tvári .... Ked som chodievala v lete na dovolenku, na krátko sa neukázali a mala som všetko ok.... Ale samozrejme sa to po pár dňoch vrátilo a v podstate cely rok sa s tým trápim .... Tie vyrážky na chrbte aj strašne bolia a tak:... Preto rozmýšľam nad solarkom... Je to niekto kto má zle/ dobre skúsenosti? Aké solarko je v BA najlepšie/ lacnejšie? Mala by som si kúpiť aj tie prípravky na to? Veľmi dakujem :-)

parlamentka

Pravda je taká, že solárium ti na potlačenie kožných problémov naozaj pomôže. No za cenu poškodenia pokožky a nevratných následkov. Funguje to zhruba tak, že opálenie UV žiarením vyvára zrohovatenú vrstvu pokožky, ktorá vystupuje na povrch v podobe opálenia. Tá prekrýva kožné problémy, ktoré vlastne nemiz, len sú pod touto vrstvou.S pomalým vyblednutím sa znova objavia v rovnakej, prípadne zhoršenej forme! Toť v skratke opaľovanie. A čo sa týka solárka, to je opaľovanie v tej najhoršej forme! S prípravkami, či bez - je naozaj veľmi škodlivé... Tento prežitok minulej doby vo svete už upadá, no u nás sa stále rží :(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Solarium - Fórum - ZDRAVIE.sk