Bolesti chrbtice

Príspevok v téme: Bolesti chrbtice
mireca

Ahojte pred týždňom som bola v nemocnici pretože som často mala závraty, búšenie,tlak v hlave a pocit na odpadnutie. Počas hospitalizacie mi začali neznesitelne bolesti chrbtice a poslali ma na otropedické vyšetrenie doktorka mi napísala Lumbalgia acuta a Kyphoskoliosis thoracalis. Povedali mi že tieto problémy budem mať s chrbtice a ked som išla po prepustení k obvodnému lekarovi povedal mi že je to blbosť.Môžem mať tieto problémy naozaj s chrbtice? Kardiologické vyšetrenie a CT hlavy som mala v poriadku

cippi

Ahoj Slavka ja mam podozrenie tie na chrbticu kedze sice mi neurolog povedal ze mam panicku poruchu lenze mna boli pri nadychu kychnuti a v urcitych poziciach za hrudnou kostou aj hlava sa mi zatoci a este ma boli pod rebrami a nie a nie to prejst tj nevyzere to na panicku ale asi tiez na chrbticu. Co myslis:)?

Kristina MK

Ja som mala podobný problém s bolesťami od chrbtice a toho času mi najviac pomáhal hrejivý krém Thermo fitt, úplne ma zbavoval bolesti. Ťažko ho dostať v lekárňach, ale tu je link kde ho dostať www.tual.sk

mireca

Ivka máš svätu pravdu to každemu vraveli že je to psychika ked nevedeli zistiť čo človeku je a ide človek k inemu lekarovi a hned je s psychiky vážny problem

Ivka 1

Mireca no keď si lekári nevedia rady, vždy sa to zvedie na psychiku. Aj keď veľmi veľa chorôb má pôvod práve v psychike, takže psychika v tom nie je úplne nevinne.

mireca

no najprv mi primarka v nemocnici vravela že je to psychického pôvodu a ked sa zistilo že je to chrbtica tak sa ani neukazala aby mi povedala že sa zmýlila