Otazky ohladom ovulacie

Príspevok v téme: Otazky ohladom ovulacie
ovulka

Dobry den, mam tri otazky tykajuce sa mojej ovulacie a tazkosti s tym spojene:

- je normalne ak to pocas ovulacie teda na ten 13 az 15 ci 16 den podla toho kedy to vyjde zo mna doslova tecie? Take slizke mazlave biele az priesvitne. Musim nosit slipovu vlozku lebo inak mam mokre nohavicky ako by som sa postala. Je to normalne ze to zomna az tak vyteka. Nemam deti a niesom uz panna. Je to tym ze niesom panna a teda je to tam dole otvorene viac lebo kym som panna bola do 24 rokoch tak to zo mna az tak netieklo. Teraz mam 27 rokov.
- je normalne ze mam bolesti brucha a niekedy mierne krvacanie z posvy? Su tie bolesti sucastou ovulacie alebo to nieco ine znamena?
- a tiez je mi to trapne pisat ale pocas tych dni ovulacnych mam neskutocne naduvanie brucha a plynatost. Je to normalne? Je to proste silnejsia plynatost a nafukovanie ako mimo ovulacie. Take tazkosti mam potom este pocas menzesu najma prve tri dni. Je to normalne ze mam tie tazkosti aj ked je ovulka?
dakujem za odpovede

ovulka

ja viem ze sa tu pytam ako by som mala 18 rokov ale nemam odvahu som to spytat niektorej mojej znamej najma to s nafukovanim take trapne mi to pride. A tiez s tym tecenim by si mysleli o mne ze mam este nejaky vytok alebo co. A k tym bolestiam sa preto pytam ze ci mi tam nieco nevyrastlo a pocas ovulacie to dava vediet o sebe nejaka cysta a tak.