Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mojej mame nik nechce pomoct z lekarov, asi ma zrasty

Príspevok v téme: Mojej mame nik nechce pomoct z lekarov, asi ma zrasty
lienkalienka

Dobry den,

moja mama ma uz vyse pol roka chronicku bolest v lavej strane brucha, no tym ze ma vsetky vysledky negativne, tak si ju lekari jednoducho pohadzuju a nic jej ani nepredpisali, ani chirurgicky jej nepomohli.

Nik nevie, co by to mohlo byt, ked organy sa zdaju v poriadku.

Cele to zacalo asi tym, ze pred rokom podstupila liposukciu brucha, ta prebehla v poriadku. O par mesiacov spadla na koleno a bolelo ju, lekar jej predpisal kortikoidy. Okamzite sa jej zapalila zaludocna a dvanastnikova sliznica, tak to po 4 dnoch vysadila. Odvtedy sa zacal kolotoc, robili jej gastroskopiu, tak jej ublizili este viac, lebo bolesti boli odvtedy horsie. Zapal jej sice presiel, no bolesti neprestali. Ma neustali pocit "tahania", sama to opisuje ako keby mala organ zrasteny s brusnou dutinou. Zrejme sa jej naozaj vytvorili zrasty, mozno kombinacia zapalu a tej liposukcie, i ked to bolo od seba v par mesacnom casovom horizonte.

Otazka je, ako jej pomoct ak su to napr aj zraty, ked nema diagnozu, lebo testy su negativne? Ktory chirug by bol ochotny ju otvorit, pozriet to a nedogabat ju?

Viete mi odporucit GHIRURGA v BRATISLAVE alebo opisat vasu skusenost s chron. bolestou, prip zrastami v brusnej dutine?

Mama chradne a nema chut do zivota od velkej bolesti, ktora trva uz mesiace a lekari nejavia zaujem pomoct. Uz bola na CT, RTG, sone, krvi, gastroskopii, uz len kolonoskopia jej chyba, ale pre ukrutne bolesti si ju ona nevie predstavit podstupit.

DAKUJEM!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mojej mame nik nechce pomoct z lekarov, asi ma zrasty - Fórum - ZDRAVIE.sk