Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pozitíva a negatíva marihuany (vlastné skúsenosti)

mam56

Ja som si to dal dvakrát. Mal som výpadky pamäti (krátkodobej). Neviem, čo je na tráve dobré. Asi len to, že tráva má veľkú reklamu, a preto si ju každý kupuje.

sfsfsfsfsfsafsafsfsfsfsfsf

+antidepresivum v malom mnozstve
+ prijemna relaxacia tela
+ unik odproblemov = vlastne fantazie na par hodin
+ lepsie krajsie vnimanie hudby
+ pochopenie seba sameho a sveta naokolo
+ neskutocna chut do jedla
+ radost z z novych podnetov tak ako ked som bol male dieta
+ lepsi spanok

- psychiska zavislost
- ak sa neefajci cez walpolizer tak poskodzuje pluca
- trochu straca clovek pamat
- nespavost pri obrovskom uzivani a naslednom prutkom vysadeni tak ako u antidepresiv

u kazdeho cloveka je to invididualne
niekomu moze pomoct inemu uskodit
u mna to zatial len pomaha a nahradilo mito kopec liekov z lekarne a bez minimalnych vedlajsich ucinkov mi zkvalitnilo smutny zivot

cigarety a alkohol su tvrde drogy ktore by mali byt zakazane !

0vecka

2 m8 nemyslim si ze sa uzatvaraju do seba... vecsinou sa vytvaraju komunity kde su vsetci stale high... ale inak suhlasim starata o bezne veci ako praca domace prace rodina atd... a uplna strata ambicii...

ale tie tvrde drogy tiez nemozem potvrdit...tusim to bola hypoteza ktora sa nepotvrdila s tou vstupnou drogou..

ME

ona ma 26, a uz od jula zije sama v podnajme, ...cize.....vsetko jej ide ako ma, rodicia si myslia asi, ze je vsetko okej, alebo ja som taky blby, a naozaj je vsetko okej a ja sa musim dat liecit

m8

Počuj ale tá jej mamka.. Akože chápem, materinský cit. ale nechala ju zachovať sa ako také decko, poď pod mamkine kridlo, mamka ťa pred tymi zlymi ochrani. Nikdy takto dievča nedospeje. V podstate jej zavislosť umožnuje. Mali by byť radiklani ti rodičia a zrevať ju na tri doby, nech sa ide dať liečiť lebo s nou skončia a bude si musieť hľadať podájom. trava nie je problem pre niekoho, ale pre ňu dosť veľky podľa toho čo píšeš. Aj klame, nie je uprimna ani k sebe ani k nikomu, drži sa tej travy ako by to bol jediny jej zmysel života a to je uplne zle. horšie že na to musi prisť len ona sama. mali by jej rodičia dať ultimatum. čim skor, tym skor sa dievča može spamatať a dospieť. Pripad mojho biologickeho otca. Stale ho jeho matka chranila, moja matka bola ta nahjoršia ona mohla za to že otec chlasta, pritom moja mama tahala domacnosť, chodila do prace, nepila...ale jeho matka sa stale jeho zastavala, tak aj dopadol. Otec ma teraz cez 50, žije v podnajme u sestry ktory plati jeho matka, žije z toho čo dostane od svojej matky, chlasta denno denne a nadava na cely svet. A ešte o sebe rozprava ako mu bolo ubližene, cely svet mu ubližuje :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pozitíva a negatíva marihuany (vlastné skúsenosti) - Fórum - ZDRAVIE.sk