Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pozitíva a negatíva marihuany (vlastné skúsenosti)

m8

negativa marihuany podla mojich skusenosti čo som videla a zažila:

človek čo huli pravidelne, je stale v spoločnosti považovany za toho horšieho. menej spolahliveho, neberú ho vážne. ak začne huliť čovek v puberte celkom možné že ani nedospeje mentálne bude stále na úrovni 17 ročného decka aj keĎ už má 30. človek čo húli má blízko aj k iným drogám. strata záujmu o bežný život, radšej si zahúli. uzatvárajú sa viacej do seba, predože ich spoločnosť nepríjma. z marihuany sa človek môže aj zblázniť, alebo vyvolá psychózu. môže sa stať, že keď prestane pravidelne húliť, začne pravidelne chľastať....ale ked huliť prestane a chce žiť normalny život, može byť ešte štastnejšim človekom nakoniec než ti čo nikdy taketo problemy nemali.

ME

ano chapes uplne, dokonca ja som na vine, pretoze nechce byt s chlapom ktory jej vykruti ruku, po tom co povie nehorazne veci, fyzicky utoci a potom co ju clovek chce spacifikovat...ma svoju pravdu, ....

kk2577

ME, A ake konkretne veci podla teba v negativnom zmysle ovplyvnuju tvoju priatelku...? skus ich vymenovat a pokus sa ich riesit jednotlivo.

aj ked podla toho co pises ide naozaj o celkom vazny pripad. Ak by sa rozchadzala po kazdej hadke, znamena to ze uz maa vsetko na haku a v podstate sa jej nechce uz absolutne nic. takze hadku "riesi" tak ze to rovno ukonci radsej, ako by sa mala snazit ti argumentovat nieco. chapem spravne?

ME

ano, pre to, som ju vcera poprosil, ze nech odide prec, nech ide mimo mesta, ze tu salen zaebava a stagnuje, to dievca je super, ma taky potencial vo vsetkom, ale je v tom, a ma problem vyjst, vacsina kamosov hulici, dlhorocni kamosi, ma problem odmietnut, odchylit sa od nich, nie je dostatocne silna na to,

0vecka

2 ME asi dobre vies ze fajcenie travy nieje len o fajceni travy ale aj o tej komunite ludi... preto sa prestava velmi tazko...

ME

kazdu jednu hadku riesila rozchodom, mam pocit, ze kvoli tomu, lebo ja som bol asi jedinou prekazkou pri fajceni jej marihuany, cize ma musela odstranit .... to zavislost a to vsetko okolo nej, to musi byt take tazke? prekonat, aj lasku a vsetko?

ME

som prvy clovek , ktory jej za dobu hulenia- t.j. 8 rokov , povedal na rozum, ze to co robi nie je uplne spravne, ze nejde o to ze marihuana nemarihuana- ale zavislost, a ze ju to velmi obmedzuje, a ze PRAVIDELNE HULENIE je blud....aj to, ze som ochotny pri nej stat, dat jej pomocnu ruku, byt tahunom, v pripade toho, zeby sa sama rozhodla, zeby chcela skusit prestat, obmedzit, ....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pozitíva a negatíva marihuany (vlastné skúsenosti) - Fórum - ZDRAVIE.sk