Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kašeľ, občasná bolesť chrbta a všeličo

Príspevok v téme: Kašeľ, občasná bolesť chrbta a všeličo
1Miška

Dobrý deň,
som študentkou na VŠ a asi 3 týždne sa trápim s občasným odkašliavaním.
Celé to začalo neurčitou bolesť pod rebrami na chrbte a potom som mala akoby pocit niečoho v hrdle. Okrem toho mám dosť často pocit akoby mi niečo tieklo do hrdla.
Mám reflux od malička a teraz beriem Dalacin C, kvôli zubom a príznaky mám ešte horšie. Občas ma tlačí vzadu a občas vpredu na hrudníku. Pomaly mi už z toho šibe a namyšľam si už aj rakovinu pľúc. Podľa dr. je problém v chrbtici a v zadnej nádche. viete mi poradiť?

majkaa

miska,je to z refluxu,nemusis sa bat ze nieco vaznejsie..takto som kaslala azdy vecer,ked som lahla,bolelo ma v hrudi v chrbte,obvodny ma poslal na rengen,tam vsetk ok,potom na gastro,a zistili mi reflux,plus zapal pazeraka,..uzivam teraz kinito a helicid ,je to uz lepsie.

judgedredd

Mám presne toto isté. Vsetko sedí, tiež berem lieky na kyselinu. Kašlem + pocit v hrdle. všetky vyšetrenia ok, už len neuro. Takže asi chrbtica, tam je ta bolesť.

MATOS

S chrbticou je to možno pravda, ale to zatekanie kľudne môžu byť podľa môjho názoru hlieny. Mne pomohol Rhino Horn na prepláchnutie nosa. Je to len so slanou vodou a je to pre telo prirodzenejšie, ako tabletky. Ja som síce aj podporovateľom tabletiek, ale nakoľko to prepláchnutie som si sám vyskúšal a bol som spokojný, vrele Ti to odporúčam :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kašeľ, občasná bolesť chrbta a všeličo - Fórum - ZDRAVIE.sk