Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cviky na stehná?

Príspevok v téme: Cviky na stehná?
Lailus5895

Ahojte :) Potrebovala by som poradiť, ako schudnúť zo stehien. Ano, viem že takýchto tém je tu halda,a takisto viem, že kopec cvikov je na internete. Ale, ja som už od začiatku svojho chudnutia z nôh cvičila asi 80 videí na stehná, a nič ! O chvíľu budem mať stehná ako Serena Wilimsová. Čo ju teraz neurážam, ona je krásna žena, ale ja niesom ani nejako vysoká, 170 cm je nič, čiže na mne sa to objaví ihned :( Prosím, Vás neporadili by ste mi nejaké cviky po ktorých sa Vám stehná naozaj zmenšili a zoštíhlili ? :))

dana85

ahojte, ja by som potrebovala skor spevnit stehna kvoli celulitide, viete mi poslat niake linky na cviky, podla ktorych sa vam podarilo spevnit stehna alebo znizit celulitidu. lebo uz vyse mesiaca cvicim na stehna a nevidim ziadny efekt, hlavne co sa tyka celulitidy

m8cr6

ked maš silnejšie nohy, boky, stehna je dobre cvičiť ruky aby si si postavu zosymetrizovala. ked budeš posilovať nohy budeš ich mať ešte plnšie. a ešte pamataj. male vahy, mala zataˇž cvičiť do palenia svalov na zrasovanie, svaly tak nerastu jak ked
velke vahy tažke činky velka zataˇž to je na rast svalov
pred cvičenim dobre sa rozohriat napr behanim aspon 10 min, hovori sa, že po 20min začinaš spalovať. pozri si aj kruhove cvičenie, tam ide o to že počas tuišim pol hodiny 12 stanovišť na každom cvičiš niečo ine a pauzu maš asi 5 sekund. vtedy najlepšie zahrievaš a spališ

odpovedam

Mozno to bude tym, ze cviky nie su urcene na chudnutie, ale naberanie svalovej hmoty ;-). Presne preto cvicenim brusakov z brucha neschudnes, ani nebudes mat tehlicky.

Cvicenie je anaerobna aktivita, ale chudne sa pri aerobnej. To tvori vsak len 20% toho, ako tvoja postava vyzera. 80% je strava. Takze ak chces schudnut, tak rob aerobne aktivity a zameraj sa na velmi zdravy jedalnicek s minimom sacharidov - do 100g denne.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cviky na stehná? - Fórum - ZDRAVIE.sk