Otázka na ženy

milacik258

Myslím, že rozdiel jedného či dvoch rokov sa ani nepozná. Ak ste na rovnakej emocionálnej a rozumovej úrovni, tak vek je irelevantný.. Ja som síce na starších, ale nevylučujem ani takú možnosť :D

DontWorry

Ja som mala o takmer rok a pol mladšieho partnera a po tej skusenosti by som povedala ze nikdy viac, lenze zavisi to nie len od toho ako si dvaja sadnu a ako su ludia mentalne dozreti. Ak by som mala 27 napr. a partner 25-26 tak by to bolo v poriadku. Ale rozdiel napr. 20 a 18,5 a este nizsie rocniky - to je blud, tam ti chalani poriadne nevedia co chcu a v mnohych pripadoch ani dievcata.

Medzi mojimi rodicmi je rozdiel 6 rokov napr. a mama je starsia ;)

A rozdiel 1-2 je zanedbatelny

jazvec

Som sice chlop ale poviem ti svoj nazor. Mam priatelku ktora je odomna starsia o sest rokov. Ja mam 27 ona 33. Jej to nevadi a mne uz vobec. Milujem ju lebo nieje take strestena a pojasena ako tie pod dvadstata tesne nad dvadsat. Je s nou zabava to je jasne vieme sa bavit a obcas ked je nalada aj povystrajat na chate a tak ale v nazoroch na ziv.veci ma jasno vie si svoj nazor prejavit vie pochopit a poradit. Nad dietatom este neuvazujeme a ani nevieme ci chceme este deti. Proste ako tu bolo spominane je to o sulade dvoch ludi nie veku. Dvaja si musia sadnut v nazoroch na zivot a veci s tym spojene. Mozu si rozumiet ludia kde jeden ma 30 a druhy 40 a ludia kde jeden ma 30 a druhi ma 32 si rozumiet vobec nemusia. A ten vekovy rozdiel co spominas je minimalny takze tvoja otazka mi pride dost vtipna :D