Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trápi ma strata semenníka

Príspevok v téme: Trápi ma strata semenníka
Rost

Zdravím.

Pred niekoľkými rokmi som prišiel o jeden semenník a odvtedy bojujem s pocitom menejcennosti a momentálne mám problém začať vzťah pretoźe sa bojím že ma partnerka odmietne ak príde na intimitu.

Nevie prosím niekto poradiť, čo by som mohol robiť ?
Napadol ma psychológ ale nedokázal by som to asi povedať len tak.

ďakujem

llek

Keby si s tym mal velky problem, tak existuje nieco ako umele nahrady, ktore vyplnia pradzny miesok. Testikularne nadory, ktore su asi najcastejsou pricinou, preco su muzi bez jedneho semennika, postihuju prave mladych muzov a ti mozu mat objektivne esteticky problem mat len jeden semennik. Ved chodia sa aj kupat, maju intimny zivot a nikto nechce na seba putat pozornost ostatnych, to je uplne pochopitelne

adresar

pokojne si zacni vztah prosim ta ten tvoj hendikep ani nieje hendikepom ako ti tu pisali uz mas aj druhy mas penis takze si plnefunkcny plodny muz. Ini krivaju skulia maju predkus zuby krive vyklbene nohy prsty na rukach im chybaju a vedu vztahovy zivot. Frajerke to povies ked bude vhodna chvila a najlepsie ked sa bude schylovat k sexu. Ak bude dana baba rozumna a tolerantna tak to pochopi. Aj to to nosis v nohaviciach ine vady telesne a nedostatky su viditelne toto je nic. Zlom vaz :)

MultiLevel

Rost, neviem sama, kedy je vhodna doba, aby si to niekomu povedal. To musis ty sam vycitit. Ked uz budes s niekym chodit, je vhodne, aby o tom dievca vedelo. Lenze skus si s nejakou najprv vytvorit priatelsky vztah! Nechod hned do vztahu. Budte najprv kamarati, chodievajte vela vonku, robte rozne aktivity a ked budes citit, ze jej doverujes naplno, vtedy sa jej mozes zverit so svojim trapenim. A ked budes vidiet, ako reaguje, az potom si mozes zhodnotit, ci je to dievca vhodne aj do vztahu. Takto sa vyhnes trapeniu, sklamaniu...aspon podla mna. Co uz urobis ty, je samozrejme na tebe :)

klink

vies kolko ludi na svete beha s niecim co ostatni nevidia?ja mam male prsia,nato vsetko je jedno o cislo mensie.hanbim sa za to,vadi mi to.podprsenku si vyplnam aby som ich urovnala.moj muz ich miluje,hra sa s nimi stale!o "silikonoch"nechce "ON ani pocut(sme spolu uz 10 rokov.neboj ak ta bude lubit tak jej to urcite nebude vadit

Rost

Dakujem za podporu.Ked vidim ze viacero ludi sa k tomu stavia tolerantne motivuje ma to vyskusat vztah.

Mal by som to povedat partnerke dopredu alebo to nemam riesit vobec ?

AlisonWolf

Ja by som sa určite nesmiala :)

A psychológ by ti vedel pomôcť, mám vlastnú skúsenosť s menejcennosťou.

MultiLevel

Zena, ktora by sa ti za nieco taketo vysmievala/pozastavovala sa nad tym/odmietala ta, tak taka nestoji ani za pozdrav, nieto este vztah...
Co sa tyka tvojho sebavedomia, musis si ho najst sam v sebe, ziadna zena ti ho do hlavy nenasadi :-) Mozno by aj psycholog pomohol, mozno to zvladnes aj sam :-) Citaj knihy na rozvoj osobnosti, o sebaprijati (Hirax, Ovsho...)
Do vztahu chod az vtedy, ked dievca dobre spoznas. Nemysli si vsak, ze dakymi kavickami, kinom a podobne dostatocne niekoho spoznas. Chod na to inak. Ziadne sedenia v kaviarniach....robte vsetko mozne ako tury do hor (samozrejme podmienka je aby ste boli sportovo zalozeni), dlhe prechadzky lesom, bicykle, korcule, plavanie, prosto cokolvek pri com nebudete naskrobeni sediet kdesi :-) A vela sa rozpravajte o sebe, o tom ako vidite svet, buducnost...o svojich starostiach, problemoch
Mne by ako zene vobec nevadilo, ze mas jeden semenik :-) Hlavu hore!

karolinka122

..ani si to partnerka nevsimne, ver tomu, mala som raz takehoto frajera.. Napriek tomu, ze mal len jeden, vykonny bol za dvoch. Nechcem teraz porovnavat, ale aj moj pes je natom podobne a je to Kasanova znamy siroko daleko ani na pohlavi mu nezalezi:DDD
A na potomstvo to urcite nebude mat ziadny vplyv, to sa neboj.

Bublinka-Sendy

Ahoj... Snaž sa to prestať riešiť i ked to pôjde ťažšie... Ver tomu ze baby toto riešiť určite nebudú pretože to nie je nic co by akokoľvek ovplyvňovalo tvoj a ich zivot .... Hovorím z vlastnej skúsenosti... Mala som priateľa s tým istým tiez to strašne riešil a nakoniec to dopadlo tak ze si svoju frustráciu vyvíjal ma kope dalších bab. Strašne ma podvádzal pretože si potreboval dokázať ze je este stale chlap - potreboval sa v tom vecne uistovat i ked som mu milionkrat vysvetľovala ze tu jeho stratu si ani neuvedomujem... Fungoval uplne normalne ved ono to vlastne ani nemá vpliv na zivot fungujes po každej stránke tak ako človek s dvoma.... No on sa s tým nevyrovnal stale to mal v hlave riešil to a bohužiaľ ako som spomínala prerástlo to az do fázy neustáleho dokazovania si mužského ega co vobec nepotreboval pretože naozaj ono si to zena ani neuvedomuje ze ten semennik tam nie je..... Prestaň to riešiť aby ti to v hlave neprerastlo do väčších rozmerov psychika je zradná a často z " ničoho" zrobí niečo. Si uplne normálny zdravy chlap z drobnou kozmetickou vadou ktorú vlastne ani nevidno a nijako neovplyvňuje tvoj zivot po všetkých stránkach.... Este raz- ver tomu ze baby toto určite riešiť nebudú ... Si zdravy plodný fungujúci normálny chlap...., nerieš to ze nemáš jeden... Raduj sa ze fungujes a mas šťastie ze mas este jeden môžeš si normalne založiť rodinu.....úsmev hlavu hore si zdravy nemáš co riesit

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trápi ma strata semenníka - Fórum - ZDRAVIE.sk