Samovrazda

Príspevok v téme: Samovrazda
jqk

Uzkostne stavy a strata socialneho zazemia ma dohnali do stadia,kedy neustale myslim na samovrazdu.Mam dlhodobe poruchy spanku a neustale sa zobudzam skoro rano z depresivno apatickou naladou.Navstevujem psychiatra,psychologa,no aj po medikamentoznej terapii a roznych sedeniach sa moj stav nezlepsuje skor naopak.Prognoza mojho ochorenia nie je priazniva a zda sa,ze budem musiet dozivotne uzivat lieky,ktore mi nepomahaju.Moje okolie ma vnima ako cudaka,vratane rodicov.V poslednom case mam sustavne myslienky na samovrazdu a zvazujem sposoby,ako ju vykonat,nakolko nevidim vychodisko ci cokolovek aspon zmenit

Agnes998

Neviem ake lieky beries, ale mne na nespavost velmi dobre pomahal liek Mirzaten, pritom som ho brala par mesiacov, potom vysadila a nespavost sa viac nevratila. Ten liek ta proste dobre nastartuje a telo si potom vie poradit uz aj samo.

blabla0

u doktorov pomoc nehladaj, ti si nejak fusersky vykonaju svoje obmedzene ucebnicove postupy a dostanu za to plat, to je VSETKO. ak nahodou nespadas na 100% do tych par limitovanych pouciek z kniziek ktore su zalozene na PRIEMEROCH nejakeho stavu, tak mas smolu.
pomoc mozes hladat jedine U SEBA, ty sam si ten jediny ktory ti moze skutocne pomoct a kto ta skutocne pozna a vie co potrebujes. hladat to kdekolvek inde je STRATA CASU.
cesta k sebe samemu moze byt extremne ZLOZITA, ale je to ta JEDINA cesta ktora vedie tam kde sa chces dostat.. naucit sa mat rad, akceptovat sa, prijat za seba zodpovednost, neignorovat svoje pocity, brat ich na vedomie a sucasne mat nad sebou vedomu kontrolu,.. a tak dalej

annemary

poznám o čom píšeš, tiež denodenne rozmýšlam nad spôsobom a mám dva.
Keby boli aspon doktori normálny a pomohli ale človek im jke ukradnutý.