Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa správne zachovať k spolubývajúcej?

Príspevok v téme: Ako sa správne zachovať k spolubývajúcej?
Lande

Zdravím ľudia. Riešim práve triviálny problém vo vzťahoch. Vec sa má tak, že žijem s jednou spolubývajúcou na byte, poznáme sa veľmi krátko, žijeme si svoje životy, ale stáva sa, že si vypijeme a vtedy sa spolu odviažeme. Spolubývajúca je po rozchode, zrejme nemá s kým tak so mnou si vynahrádza bolesť, ktorú utrpela, ale kedže váhy majú dve misky, ja ako nezadaný chalan, začínam k nej niečo cítiť. Som zaľúbený, rozum káže už to viac nerozvíjať, city opak. Viem, znie to klišé, ale trapy ma to a bráni triezvo uvažovať a sústrediť sa na podstatné veci. Mali by sme si to vyjasniť, ale mám obavu, že tým veci ešte zhorším. Viete mi poradiť ako sa zachovať? A čo ešte veci komplikuje je fakt, že po dlhom čase som sa zaľúbil. Ďakujem.

anxs

Mali by ste si to vyjasniť. Tým si preukážete úctu a úprimnosť sami k sebe a aj jeden voči druhému. Je pre teba lepšie žiť v pretvárke a potláčaní citov a pocitov? Bojíš sa že niekoho zraníš alebo že ty sám budeš zranený?Ale tým,že budeš niečo v sebe dusiť, nič nevyriešiš.

bramborka24

Ja na tvojom mieste by som to urobila takto : Tym,ze ona je po rozchode neuvazuje nad novym vztahov a uz vobec nie s tebov ,nespavajte spolu(nemusis jej hovorit dovod preco,len to urob a ukonci postelne hratky),,ak by si si s nou chcel vazne zacat,tak daj tomu cas, ukaz sa aky si skvely,ze si tu pre nu a postupom casu jej daj najavo,ze nieco ku nej citis ;)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa správne zachovať k spolubývajúcej? - Fórum - ZDRAVIE.sk