Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

golden yacca

Miro2322

čavte mam golden yuccu original stala okolo 80 e ale problem je v tom že trvanlivost vypršala dna 23.septembra 2009 nebude vadit že ju uživam? :D aza to nevyhodim :-O

evula928

Golden yacca je velmi dobra viem to aj z vlastnych skusenosti aj zo skusenosti okolia keďže moj otec sa s tým zaoberal ale nie len kvoli tomu....yacca je nie len na vnutorne uzivanie ale aj na vonkajsie co sa tyka vonkajsich ran roztala som si nohu mala som dost štichov a sipala som si yaccu na nohu kde som mala site a vdaka nej mi nevidno jazvu...kamarat mal velku havariu bol sity kde sa len dalo a vdaka yacce nema ziadne jazvy nik by nepovedal ze bol po tazkej havarii...yaccu treba len brat aj ked dlho dobe ale ona skutocne pomaha...nie je to ziadny vymysel ani nic podobne vrelo odporucam aj na rokovinu ona rakovinu nesposobi ona ju zastavi!!!!!!!!!skusenosti!!!

primator

Naša vnučka vo veku 21 rokov v dosledku zdravotných problémov nemohla otehotnieť a mať deti. Úspech nemali ani rady lekárov, ani rady dobre známych liečiteľov. Všetko už bolo beznádejné, keď sa rozhodla užívať Golden Yaccu.Vnučkin zdravotný stav ohľadom tehotenstva sa vylepšil natoľko, že za 18 mesiacov porodila našu prvú vnúčku Terezku. Všetci v rodine máme veľkú radosť z výsledkov v dosledku užívania Golden Yaccy.

willi

Jadlem a sprzedavalem Golden Yaccu v Polsku ponad 10 rokuv temu. A moze Vam pomoze aparat "Samozdraw".
Informacje na stronie www.samozdraw.pl
Szukam bussines Partnera w Czechach i na Slovensku. Ahoj.
Pozdraviam.
Wieslaw Gajewski
+48 504 296 814

llullu

ja som Golden Yaccu uzivala, nepostrehla som ziadne vysledky. Takisto moje zname, ktore som nalakala na kupu tohto vyrobku, podotykam, ze tu pravu drahu, kontakt najdete cez google...ale ani im to nepomohlo v tom, co potrebovali. Tak neviem, mam z toho zmiesane pocity.

zzuzza

zistili mi pred par tyzdnami epilepsiu,teda prve stadium a GY som uzivala uz pred 5 rokmi kvoli ochoreniu zaludka a tenkeho creva.organizmus sa mi dal doporiadku rychlejsie ako po 14tich rokoch liecby v ambulancii.teraz mam tento problem a rozmyslam ze sa opat vratim ku GY, len neviem ci v tomto pripade by bol nejaky ucinok.predsa len je to financne trosku narocnejsie.ale pocula som vela pripadov kedy pomohla pri skleroze multiplex a inych mozgovych ochoreniach.nevie mi niekto poradit ci moze pomoct aj v mojom pripade?

egym

kludne zavolajte na tel . cislo firmy EGYM ...

sk: 055-460 7580
cz: 61 26 16 31

a dostanete odpoved na vase otazky ...

RNG

Saponinov je velke mnozstvo v rozlicnych rastlinach.
Pre cistenie su najdolezitejsie alkaloidne.Saponin=sapon=mydlo
en.wikipedia.org

Specialna skupina su medicky aktivne.tzv adaptogeny
en.wikipedia.org.
Tam yuccu nenajdete.
Takze jej ucinky su silne cistiace z medickeho hladiska. Punktum

Neuvedomoval som si, ze ma tolko ludi natolko zaspineny organizmus. Jedine, co viem naisto su bielkovinne zhluky, na to som cital a radil hlavne proteolyticke enzymi.
Ale rozne tukove latky sa daju odstranit mydlom=saponiny.
Pouvazujem, ci by nebolo vhodne doniest dobre extrakty z Yuccy shildigery za ludovejsie ceny, aby si mohli organizmus precistit ludia bez financneho vykrvacania.
Zatial ale stale pre mna je hlavny odstranovac tukovych latok emulzifikator lecitin, pouzivany v jedlach starocia

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

golden yacca - Fórum - ZDRAVIE.sk