Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako privolať prvú menštruáciu

laura321

to ze prekvapi , je to najkrajsie? no podla mna je to docela des a to uz mam o generaciu viac ako pisatelka. nechapem, preco sa jej nemozes dockat, ved je to ostara, ale to asi pochopis neskor aj sama. kazdy chce co nema:D a chciet radu ako ju vyvolat je viac nez naivne.....

addionty

BARANY CHUJ, CHOD RACEJ OKOPAVAT DO ZAHRADKY A ZATNI SI DO BRUCHA MOTYKU, POTOM BUDE Z TEBA TIECT JAK Z NIAGAROV. A PROBLEM VYRIESENI. PEACE NAVEKY AMEN

sdovvni

Radka 1203 ak si myslis, ze si menzes privolas, zabudni. to mozu akurat tak zeny po porode, alebo tie, ktore uz menstruaciu maju vyse 2 - 3 rokov.. na to, kedy ti prvykrat pridu, moze ovplyvnit aj stres, smutok, striedanie nalad a pod.
ved to ze ta to prekvapi je praveze to najkrajsie.. mam 17, a nechapem co tu tu dnesne 13 rocne soplacky pisu.. " ako si privolat" ..rpivolat si mozes akurat tak viesco..

Radka 1203

Ja mám 13 a už by som chcela dostať menzes čím najskôr. Neviem ako to privolať. Mám všetky príznaky toho aby som už doatala menzes len ako ho čo najskôr privolať ? Chcem to mať už za sebou a nechcem sa nechať prekvapiť. Prosím dajte mi nejaké rady.už vopred ďakujem

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako privolať prvú menštruáciu - Fórum - ZDRAVIE.sk