Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Páčim sa mu?

Príspevok v téme: Páčim sa mu?
Veronika_27

Ahojte, nemam velmi skusenosti s flirtovanim.. Mam 22, myslim si, ze som sympaticka baba, vtipna, nemozem povedat ze sa pacim masovo, ale mnoho chalanov mi povedalo, ze som pekna, ktovie ci uprimne... Zaujimalo by ma, ako by som rozpoznala na chalanovi, s ktorym som sa prave nahodou spoznala, ze sympatie su vzajomne a ze nebol len priatelsky?

MultiLevel

Ja som to vzdy na chalanovi videla, ci som sa mu pacila alebo nie...su iste znaky, ktore su jasne... Napriklad to, ze si vypyta cislo, ma chut sa znova stretnut, ten ocny kontakt je iny, ako ked mu o nic nejde. Treba byt len vnimavy. Ak ma chut sa napriklad stretnut znovu, nie je o com. Si mu sympaticka a chce ta vidiet opat

james bond

ved sa zacni prehrabovat vo vlasoch, behat jazykom po pusinke, prekriz nohy a take veci co zeny vraj robia ked chcu niekoho zbalit, ak nie je trubiroh tak sa chyti

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.