Problematická pleť - akne

agnessa

caute, moja skusenost s acnecolorom nie je velmi dobra. mam po nom zvacsene pory.
na suchu plet vyskujajte hydratacny garnier pure A. stoji do 150 sk.

sofija

NO ja pouzivam aknekolor uz asi 4 roky ale nie na celu tvar -to som pouzivala len na zaciatku ...teraz si davam ten svetlejsi ale zmiesam si to z druhym make upom,aby som mala taku farbu aku potrebujem ...a momentalne mam plet celkom ok -Zacala som s HAK a idem brat roaccutane

snoopy

Neee baby pls AKNECOLOR je hrozny...aj ja som si myslela ked osm ho 1. krat vyskusala ze bude dobry lebo celkom dobre kryje(a to ja mam velke problemy) ale tak zapchava pory!, a ete vyzera aj strasne neprirodzene!Ja ti odporucam hlavne dobry krem na podklad na suchu plet s vyrazkami a ana to make up-neviem sice aky lebo aj ja momentalne hladam co najlepsi...

januliqqqq

joj uz necem mat vyrazky mohli by ste mi prosim pomoct ako sa ich mam zbawit??prosim pouziwam akne color a mam pocit ze na lici sa mi od toho sprawili ete wacej wyrazok nez som mala ale pomaha mi musim uznat!!len potrebujem radu ako sa zbawim wyrazok raz a nawzdy

jankaaaaaaa

aknecolor je dobry a susi plet ....... pametaj on nepremastuje plet vobec....a posobi dobre na akne--takze aknecolor

lauraa

kup si kvalitny make-up... rozhodne nie aknekolor - ten tak akurat premasti plet... ani miss sporty neodporucam... kup nieco kvalitne, po com ti bude dychat plet! skus loreal - true match, alebo vichy su vyborne - ale aj drahe, takze zalezi, co si mozes dovolit

jamaica

Aj mna zaujimala tato otazka, tak som sa pytala v drogerii a poradilil mi jeden make-up od Maibelline. Vraj je urceny specialne na problematicku plet. ;)

midsummer

Na akne je uciny kryci krem myslim ze sa vola AKNE COLOR (najdes bezne v lekarni)mala som suchu plet a teraz je to v pohode aj na vyrazky to posobi fajn :)

jujka

aj ja mam akne ale aj tak pouzivam make-up na akne tak ze to mozes pouzivat aj ty kup si make up miss sporty na acne a v lekarny si daj namiesat masticku na premastenie pleti.aj ja som mala suchu plet ale uz nemam odkedy si natieram ten krem .Staci ked si pred make upom natres krem na premastenie a das si nato make up aj korektor mozes a bude super