Problematická pleť - akne

delphia

jantal liecba akne je komplexna. nestaci iba kremy. je za potreby upravit stravovanie, pouzivat vhodnu kozmetiku, pravidelne odborne cistenie, dokladna domaca starostlivost o plet, precistit organizmus z vnutra, zinok, probiotika, e vit,...
a co je dolezite, neocakavat, ze akne zmizne behom tyzdna. je to beh na dlhe trate.

co sa tyka HAK- no akne sa ti mozno zlepsi, ale popri tom, ze na vonok budes pekna, tak ti potichucky skodi na vnutro. a nie je vylucene, ze na tvari vyrazky mat nebudes, ale za to hrozia pigmentove skvrny. ja by som velmi rada ti napisala, ze s HAK sa tvoje problemy skoncili, ale zial, mozno len zacali....

jantal

citam tieto prispevky o vseliakych zazracnych mastickach, liecikov,vodickach a neviem co vsetkeho....aj ja mam alebo mala som do teraz velmi skaredu plet a do tychto "zazracnych veciciek som vyhodila kopec penazi a vysledok ma zakazdym sklamal uz neverim nicomu co sa pouziva ze na akne ako je potom mozne ze sa mi stakej kozmetiky urcenej na akne akne robilo a vo velkom......taraz som zacala brat iba kratko HAK Diane 35 a som uz teraz velmi spokojna ....a krem nepouzivam na akne ale obycajny a tvaricka sa mi pekne zahojila ...takze u mna boli vtedy iba zbytocne vyhodene peniaze na drahu kozmetiku a Diane 35 je najlepsie co dokaze akne pleti zbavit!

delphia

cim ti kozna pokazila plet?
harmancek ma upokojujuci, protizapalovy a vysusujuci ucinok. este by bolo dobre najprv si umyt plet cistiacim gelom, a az potom oplachnut harmancekom. v pripade ak pouzivas make up, tak na jeho odstranenie je treba cistiace mlieko a plet. vodu.

madison

RNG.. ja mam 15r. a vzdy som sa starala o svoju problematicku plet, az kym mi ju jedna kozna "nepokazila" .. teraz sa mi tvoria vyrazky , aj hlbkove, a uz asi mesiac nepouzivam ziadnu cistiacu kozmetiku.. moja starostlivost o pllet/ 1.-vecer si zalejem rumancek vriacou vodou a ked je vlazna tak si stym umyjem tvar. to je vsetko a niekedy si dam tea tree na vyrazku ( NAOZAJ TEN RUMANCEK POMAHA na AKNE ? AKE MA MAT UCINKY?) 2.rano si umyjem tvar destilovanou vodou a to je vsetko. a potom krem .. (ale chcem si ist do lekarne uz nieco kupit. pretoze bioderma , co som pouzivala doteraz , tak nebola az taka dobra.
PLS OPDPIS RNG

itita

Ja tiež zvažujem že si niečo kúpim.. Aknecolor mi len vysušil pleť a z takmer čistej pleti sa mi lokalne vyražky rozširili. Neviem či mám ísť za kožnou alebo si priamo kúpiť niečo bez predpisu v lekárni...Pitiol, Zinerit tu bol spominany...Ja už fakt neviem..ale chcem už mať čistu pleť. Bola by som vďačna ak by ste poradili:) ďakujem

jaja

ja som si tiez toho vela vytpela s akne ale pomohla mi dlhodoba liecba zyneritom teraz ho uz nepouzivam lebo sa mi zda ze mi to uz dost drazdi a pouzivam len drogerku taky gelik a make up moja plet sa drzi dobre ale trapi maze moja plet je nejednotna take cervene fliaciky rozsirene pory a malicke vyraztocky na cele na ktore ked dam make up tak neze ich neviem prekryt ale vyzera to neesteticky poradte mi nejaky pripravok na doliecenie...moze byt aj na predpis

matko722

Zdravim Vas!

Mam 25r... S akne som mal problem asi od 15r. Mal som tiez hrozne komplexy. Sestram som zacal kradnut make-up a korektor. Ale v pohode.... Pouzivam to doteraz aj ked by som uz nemusel. moderny muz zo mna. No chodil som ku koznemu lekarovi 8rokov a ako konec..stale dookola len lokalna liecba sem tam zlepsenie potom prerusenie liecby a bolo to tam kde predtym. Po kazdom preruseni a opatovnom vrateni sa to tahsie potlacalo. Ja ako muz som nemal moznost odskusat hormonalnu liecbu (antiku). Nakoniec som zmenil kozneho lekara a siel k inej. Ta mi poradila liek s nazvom AKNENORMIN! Je to ta najsilnejsia vec aku ma zdravotnictvo na akne. Vacsinou sa to odporuca len muzom. Ale je to aj pre zeny, ak nie je vychodisko, len zena nesmie otehotniet pocas liecby. Ten kto ma vazne a dlhodobe problemy, nech sa pyta na AKNENORMIN. Ja dakujem Bohu, ze nieco take existuje. No jedine co ma hneva su jazvicky co mi zostali... :(

liana

ahojte, ako tak čítam vaše príspevky, tak si aj ja spomínam na časy keď som sa hambila chodiť medzi ľudí, lebo moja tvár bola posiata škaredými hnisavými vyrážkami, no poviem vám dostanete sa z toho jedine pomocou dobrej kozmetičky,ktorá sa bude pravidelne dôkladne o pleť starať, ja som si tým prešla, trvalo to sice pol roka kym som sa dostala z najhoršieho, teraz chodím každú zimu len na brúsenie pleti pieskom, aby som sa celkom zbavia jazvičiek a používam kozmetiku Bioderma sebium celú radu a nedám na ňu dopustiť, neni síce lacná,ale pomôže!A keď sa mi spraví vyrážka tak ju potriem antiseptickým krémom,ktorý sa používa na decké zadočky a popáleniny, volá sa Sudo cream, je to super vec, vyskúšajte a určite mi dáte zapravdu..Prajem veľa štastia v boji proti akné!!!