Problematická pleť - akne

Mimi323

miska, keď to berieš už 10 týždnov, tak by ti to mala už zmeniť na iný druh antibiotík, lebo tie bakterie si vytvoria ochranu proti tomu druhu antibiotik. Mne kožná zmenila po 2 baleniach zineryt na Duac gel, k tomu mi dala skinoren krém.

miska

Mimi dakujem za reakciu.zinerit pouzivam uz 10 tyzdnov..pravidelne rano a večer nikdy som nevynechala...co sa tika mojej pleti vzdy som precizna a neflakam to...chcem sa toho zbavit a preto sa k tomu staviam zodpovedne...a dakujem za radu

Mimi323

miska, ako dlho si dávaš ten zineryt? Lebo výsledky neuvidíš hneď o týždeň, na to ho treba používať aspoň 5 týždňov. A treba si ho dávať preávidelne ráno aj večer.
No a nezaškodili by ti aj nejaké doplnky, pre začiatok by stačil zinok, selén a probiotiká.

miska

ahoj.od 12rokov sa trápim s akne.teraz mám 16 a na lícach sa mi objavila uz aj najtazsia forma akne a to akne conglobata...mám velmi mastnu plet.mam pocit ze som clovek s tou najotrasnejšou tvárou a uz neviem co mám robit...dost to vplyva na mmoju psichyku a mávan stavy ked kvoli tomu plačem...chodievala som kozmeticke starala som sa o plet cistila ju tak prečo?uz som navštívila aj kožnu lekarku a pouzivam zinerit...ten vsak velmi nepomaha...a jazvy po akne conglobata mi urcite aj tak ostanu...ale aj tak sa pytam prosim neviete pomoct?

alilien

bola som asi 4 krat vzdy u inej kozmeticky na cistenie ... sama si netlacim cize jazvy nemam mat z nicoho ineho... mysli mze je to individualne ,ja s tym nemam dobre skusenosti takze kozmeticky uz zasadne nenavstevujem..ked uz tak koznu lekarku

Mimi323

nevie, kto ti robil čistenie, keď máš po ňom jazvy, ale ja na čistenie nedám dopustiť. Chodím každý mesiac a pleť mám hladkú. Žiadne prípravky ti pleť do hlbky nevyčistia.

alilien

tak v com je ine cistiace mlieko od gelu?... na hlbkove v zivote nepojdem mam z toho jazvy a je to podla mna na nic..

delphia

pletove mlieko je urcene na POVRCHOVE cistenie (od makeupu, potu, prachu,...)
pory sa cistia HLBKOVYM cistenim (vytlacanim)