Menštruácia utíchla

Príspevok v téme: Menštruácia utíchla
užneviem

Ahojte kočky. Vo štvrtok (3.4.) som mala veľmi čudný pocit celý deň.Ráno som zjedla dva rožky,no odvtedy som nemohla nič zjesť,nič som do seba nedala,nedalo sa mi vôbec. Mala som pocit na odpadnutie(bolo to okolo 1), mala som neskutočné návaly tepla a potom chladu,ledva som prišla domov,čo mi bolo tak zle,triasla som sa celá. V ten deň som dostala menštruáciu,mala som silné kŕče v podbrušku. Menštruáciu som mala veľmi silnú,prišla som domov a hneď som si ľahla. Ku večeru to prešlo. V piatok, som mala tiež veľmi silnú menštruáciu, dosť mi bolo zle a veľmi ma bolelo brucho. No v sobotu, to zrazu dosť utíchlo a mala som iba mierne krvácanie. Občas ma zapichalo v podbrušku.A dnes, mám iba špinenie /je to štvrtý deň MS a je to čudné,pretože by som ešte mala mať normálnu menštruáciu/ a znova ma občas pichne v podbrušku. Môžem byť aj prechladnutá ? Včera som dosť behala bosá. Neviem čím to je. Je to normálne ? Že mi tak menštruácia utíchla,keď som v piatok veľmi krvácala ? Vôbec si to neviem vysvetliť, že to tak utíchlo a že ma pichá v podbrušku. Menštruáciu mám pravidelnú +/- 3 dni... Ako si mám vysvetliť tento môj menštruačný cyklus ? vôbec tomu nechápem.

odpovedam

vysvetli si to tak, ze menstruciu ovplyvnuje vela veci, takze ked raz to nie je ako bezne, nemusi znamenat nic. prechladnutie je sposobene virusovym alebo bakterialnym povodcom, nie chodenim na boso ;-)