Podviedla som ho....

Príspevok v téme: Podviedla som ho....
neverníčka

Pekný deň prajem.
Rada by som tu na fóre našla nejakú osôbku, ktorá podviedla partnera vo vzťahu s iným. Celkovo, čo si myslíte o nevere? Mám priateľa dva roky, neskutočne ho milujem, no posledné mesiace nám to akosi začalo škrípať po sexuálnej stránke. Už sme o tom aj diskutovali a snažili sa to nejak vyriešiť. No stále to nie je to, čo to bývalo na začiatku. Náš sex bol divoký, vášnivý, skvelý.
Pred pár dňami som ho podviedla, bol to sex na jednu noc, ten muž ma neskutočne priťahoval. Nedalo sa odolať. Svedomie šlo bokom. Samozrejme bol v tom aj nejaký ten pohárik vínka. Teraz neviem, čo robiť. Cítim sa zle, môj priateľ si to nezaslúži, on je pre mňa dokonalý, začali sme si už aj budúcnosť plánovať. No najhoršie je to, že i keď svoj čin ľutujem, predstavujem si, ako sa s dotyčným opäť stretnem a aké to bude SUPER! Som ako rozdvojená osoba! Nikomu nechcem ublížiť!!!!!!!

Fero M.

Sejla chapen.

Ono to tu niwkomu nevysvetlis. Lenze inac ako metodou pokus omyl sa to neda. Lebo k tomu vo pises clovek dospeje mozno ked ma 40. Ze laska je o niecom inom ako sialenej zamilovanosti alebo podvadzani bez vycitiek.

Sejla

Anjelik, takže také manželstvo z rozumu, napríklad všetkých tých "zlatokopiek", je vlastne láska, lebo oni pochopili, čo je pre ne výhodné a ako sa najlepšie zabezpečiť?

Sejla

0vecka, od veci príklad s tým zubárom, tam ideme kvôli zdraviu. Sexovať s cudzím ničomu neprospeje a už určite nie súčasnému vzťahu.

Sejla

Fero, nie, nevysmiala. Iba hovorím, že je nemožné vysvetliť človeku, ktorý nemiloval, aké to je. Že ten, kto miluje, nepodvedie, nie preto, že by to dávalo logiku, ale preto, že to tak cíti. Nemá potrebu mať sex s niekým iným. Keby ma partner podviedol, nebola by som naštvaná preto, že ma mohol nakaziť nejakou hpv, či mikózou, ktorá sa na gynde prelieči za pár dní. Zničila by ma tá predstava. Tá predstava je horšia, ako všetky pohlavne prenosné choroby.

Fero M.

mam pocit ako keby som presviedcal moslima na katolicku vieru :-D
Kazdy svoje a moslim ani za zivot dat sa pokrstit :-D

anjelik *

Fero, to, čo Šejla popísala, nie je láska, ale obyčajná chemická závislosť, závislosť na duši toho druhého. Ak ty vidíš šťastie v emóciách, je to len a len tvoja voľba, ale čas ukáže, že sa hlboko mýliš. :o)
Láska je logická, pretože súvisí s pochopením a to dosť dobre bez logiky nejde, Šejla, tak kúsok *prešľap*. ;o)

Sejla

Fero, rozmýšľam, ako si môj príspevok vlastne pochopil:D Ako že to beriem chladne, chladne? Naozaj?:)
Ja že mám priateľa ako kus osoby, s ktorou sa musím rozmnožiť? Čože?