Podviedla som ho....

Príspevok v téme: Podviedla som ho....
neverníčka

Pekný deň prajem.
Rada by som tu na fóre našla nejakú osôbku, ktorá podviedla partnera vo vzťahu s iným. Celkovo, čo si myslíte o nevere? Mám priateľa dva roky, neskutočne ho milujem, no posledné mesiace nám to akosi začalo škrípať po sexuálnej stránke. Už sme o tom aj diskutovali a snažili sa to nejak vyriešiť. No stále to nie je to, čo to bývalo na začiatku. Náš sex bol divoký, vášnivý, skvelý.
Pred pár dňami som ho podviedla, bol to sex na jednu noc, ten muž ma neskutočne priťahoval. Nedalo sa odolať. Svedomie šlo bokom. Samozrejme bol v tom aj nejaký ten pohárik vínka. Teraz neviem, čo robiť. Cítim sa zle, môj priateľ si to nezaslúži, on je pre mňa dokonalý, začali sme si už aj budúcnosť plánovať. No najhoršie je to, že i keď svoj čin ľutujem, predstavujem si, ako sa s dotyčným opäť stretnem a aké to bude SUPER! Som ako rozdvojená osoba! Nikomu nechcem ublížiť!!!!!!!

Fero M.

:-D chcel by som vas vidiet ako by vase xsichty vyzerali ked by si na to prisiel. A jedna vec je byt realista a druha anarchista. Povedat ze miluhes partnerku a nevadilo by ti keby spala s niekym inym... To moze povedat len clovek co uz podviedol alebo kto ma k tomu velni silne aklony.
A teraz sa tu vsetci netvarme.ze nevera je normalna a ludska a zivocisna. Za par desiatok rokov ma.zelstvo bude znamenat minulost a kazdy z kazdym sa bude trdkat ako zvery v lese.
Odkedy v telke prezentuju tuto vztahovu anarchou vo forme realjty show ako farma a vyvolebi, kde vtlkaju kudom ze vsetko je to normalne, tak ine nic nepocuje clovek len ze TO JE MOJ NAZOR a tieto lahkovazne pristupy k partnerskej nevere a k nevere vlastnwj osoby.

Mozte tu pisat ze moralizujem, ale vyrastol som na prisnej ruke otca a motalnych hodnotach krestanskej rodiny a tak aj buden zit. Jedna vec je snivat a to nevudem ze je vsetko na svete ruzove a ze ma nikto nijdy nepodvedie atd.. ale nebudem to zase brat tak ze mi to je jedno.
Kazdemu je vsetko jedno, ziadne hodnoty, ziadne rodinne citenie, ziadna uprimnost a laska nic proste.

0vecka

ja som bol tiez volakedy ziarlivy ale uz som z toho vyrastol... neviem preco niektorych ludi desi predstava ze ich partner bude mat nieco s niekym inym...mne osobne by to nevadilo ak by to bolo faknt na jednu noc a len tak raz za cas a bol by to niekto cudzi...teda vadilo by mi ak by si to rozdavala pravidelne s tym istym za mojim chrbtom s nejakym mojim kamaratom... inak na tom nevidim nic zleho teda ak je to vztah ktory trva dlhsie ako nejaky rok dva....

a tiez by ma asi najviac nastvalo kebyze to robi bez ochrany...lebo kebyze mi dovlecie nejake svinstvo aj kebyze je to len HPV tak nepoznam brata....

Fero M.

zaukimalo by ma aky stastny by bol ten tvoj keby sa to dozvexel.. Ine by to bolo keby ste taky nasli dvaja..
Vacsinou jeden ublizi drugemu lebo zmysla tviojim sposobom

elie.saab

ale som som stastna, len nestaviam svoje stastie na tom ze ho ten moj nikdy v zivote nestrci do inej, ale na pre mna dolezitejsich veciach. asi mam trochu iny pohlad preto som prispela :-)

Fero M.

elie sabb blahozelam ti k tvojmu charakteru aj vztahu.
Najlepsie je povedat ze aj ten druhy to robi alebo ako ty ze mu to dokonca prajes. Fakt chore..
A podla mna stastna nie si, sa tu skryvas za snajle a pravda je inde...

elie.saab

No a co ja som tiez podviedla a nie raz :) bolo to z cistej nudy ked bol partner zaneprazdneny, ale vzdy som to potom lutovala pretoze to nestalo za nic, ti chlapi nevedia poriadne pretiahnut babu, maju len silne reci :D takze si radsej pockam na toho mojho...co sa tyka vycitiek nemam ziadne pretoze by som tiez za neho ruku do ohna nedala, ale doprajem mu to, je to dokonaly muz, mam pri nom vsetko takze nech si nejaka chuderka nemysli ze jej ho necham za to ze mu roztiahne nohy :-))

anonymka23

Fero M., napísal si:
"A chapem aj to ze v dnesnej dobe clovek ktory sa snazi zit bez chyb a navyse ked to ze tak zije aj prezentuje tak je samozrejme vyhlaseny sa blazna." Súhlasím s Tebou, tiež sa mi to tak vidí, že niektorí, ktorí sa podriaďujú "trendom" dnešnej doby, nedokážu pochopiť, že jednoducho existujú aj ľudia, ktorí by nikdy nepodviedli a nikomu by v živote neublížili.. A názory niektorých, že každému sa to raz môže stať. Môže ale aj nemusí. Záleží od toho, akí ste silní, aký charakter máte a aké hodnoty v živote uznávate..

misto

Keby ho skutočne miluješ tak neskočíš po prvom ktorý ta rozpaluje len kôli tomu že máte slabšie obdobie. Bolo to od teba sobecké.