Podviedla som ho....

Príspevok v téme: Podviedla som ho....
neverníčka

Pekný deň prajem.
Rada by som tu na fóre našla nejakú osôbku, ktorá podviedla partnera vo vzťahu s iným. Celkovo, čo si myslíte o nevere? Mám priateľa dva roky, neskutočne ho milujem, no posledné mesiace nám to akosi začalo škrípať po sexuálnej stránke. Už sme o tom aj diskutovali a snažili sa to nejak vyriešiť. No stále to nie je to, čo to bývalo na začiatku. Náš sex bol divoký, vášnivý, skvelý.
Pred pár dňami som ho podviedla, bol to sex na jednu noc, ten muž ma neskutočne priťahoval. Nedalo sa odolať. Svedomie šlo bokom. Samozrejme bol v tom aj nejaký ten pohárik vínka. Teraz neviem, čo robiť. Cítim sa zle, môj priateľ si to nezaslúži, on je pre mňa dokonalý, začali sme si už aj budúcnosť plánovať. No najhoršie je to, že i keď svoj čin ľutujem, predstavujem si, ako sa s dotyčným opäť stretnem a aké to bude SUPER! Som ako rozdvojená osoba! Nikomu nechcem ublížiť!!!!!!!

Prezyvka55

Mne by skor vadilo ze si klamarka a podvodnicka a take ja nemusim. Moj zivot nie je postaveny a netoci sa cely okolo vztahu takze by som sa z toho urcite nezblaznil no s klamarmi a podvodnikmi nechcem mat nic cize preto by som sa s tebou rozisiel lebo na teba nie je spolah, no a to je zakladna vec co od partnerky pozadujem aby som jej mohol verit a spolahnut sa na nu v hocakej oblasti.

Nikola21

nevernicka

ak chces pokecat napis mi svoj email a ja sa ti ozvem ( myslim si ze si dobre pokecame - vobec nie v zlom ;)

ninaba

Neverníčka, ako som písala, zatratiť niekoho, odsúdiť, byť zlý, povýšenecký opovrhovať ... je veľmi jednoduché. Keďže mám však veľmi blízko k ľuďom, dávno som sa naučila takto sa nesprávať, ale naopak, aspoň sa pokúsiť vcítiť sa do do ich kože, pochopiť ich konanie. Nie vždy je to ľahké, pri niektorých veciach sa mi to asi ani nepodarilo. Ale tak vždy sa človek môže zlepšovať, prehodnotiť svoje názory.

Želám Ti všetko len to najlepšie v živote, aby sa Ti podarilo so cťou z tejto situácie dostať a aby sa Ti podarilo nájsť lásku, ktorá Ti dá všetko, čo od toho očakávaš.
A pamätaj si, nie si horšia ako ostatní, každý máme niečo , čo by sme chceli v živote zmazať. Ty si bola iba úprimná a to sa nie vždy stretne s úspechom a pochopením.

Fero M.

cindy daj sa vysetrit. Co tu melsies o fajke simpanzov...

Nahodou aj v zvieracej su partnerstva na cely zivot od hrdliciek cez bociany az po kadeco ine. Tu trepes o opiviach a orale. Som odpadol teraz.

Cindy353

ja som bola min.tyzden v zoo. a tam lezal rozvaleny velky simpanz a vedla sa hralo jeho male simpanzie mladatko, opodial sedela jeho mama. pribehla zrazu dalsia samica a zacala simpanzovi fajcit. nikto si ju nevsimal dikonca anivten samec nie. takze ten sex a vernist asi nie su v prirode az take top prioriyy

neverníčka

Osobne si veru nemyslím, že má môj partner podvádza, síce je pravda, že mu neverím tak, ako na začiatku vzťahu, nakoľko sme sa asi po roku rozišli (neboli sme si istí, či je správne ťahať vzťah na diaľku) a on hneď po pár dňoch vhupol do sexuálneho vzťahu, ktorý sa po pár dňoch vyvinul na partnerský vzťah, čo je úplne nelogické pre mňa, no vo finále si vraj uvedomil ako ma miluje a dali sme si opäť druhú šancu. Veľa ľudí mi povedalo, že možno tá moja nevera bola akousi podvedomou pomstou za to, čo spáchal on (i keď z jeho strany to ani samotná nevera nebola). Mne totiž nevadilo, že jasné, po roku vzťahu a následnom rozchode si potrebuje zašukať, mňa skôr ranilo to, že sa to prehĺbilo na vyšší level a on dotyčnej hovoril, ako ju miluje, takže sama seba som sa pýtala, či jeho vyznania lásky ku mne boli pravdivé, skutočné. V priebehu ďalšieho roka mi však ukázal, že ma naozaj miluje, snažil sa, resp obaja sme sa snažili to dostať až tam, kde sme. Resp tam, kde som si myslela, že sme. (po údajnom piatku)..Ono je toho veľa, čo sa v našom vzťahu odohralo....chcela som však týmto napísať, že určite ma on nepodvádza..i keď nikdy nehovo nikdy, ale na 99% mu v tomto verím...

Sejla

Každý spravil nejaké väčšie/menšie chyby v živote, ale snaha ospravedlniť sa, hľadať vo svojom čine nejaké hrdinstvo (ako že konečne spravila prečin voči puritánskej spoločnosti:DD) je práve to nesympatické srabstvo. Ja neodsudzujem ľudí, ale táto téma je plná sebaklamu a zaryté vyhýbanie sa pozrieť do zrkadla. Nečítam tu celú tému, nemyslím si, že je to hodné toľkého obkeciavania, úplný nezmysel. V jej súčasnom vzťahu láska nie je, ak to s ním naďalej bude ťahať, tak podľa mňa len z dôvodov pohodlnosti, zištných, zo zvyku, či z ľútosti. Nie som zástancom takýchto vzťahov a skor ocením ľudí, ktorí majú odvahu priznať sebe a ostatným pravdu a nezľahčovať, či neprikrášľovať ju. A tiež schopnosť poučiť sa.