Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opuch ľavého členka

Príspevok v téme: Opuch ľavého členka
1Peťuľka

Ahojte, mám 21 rokov a v poslednej dobe ma štve opuchnutý vnútorný členok.
V zime som takéto problémy nemala ale odkedy som vymenila čižmy za iné topánky tak áno. Vlani v lete sa mi to párkrát tiež stalo. Opuch sa objavuje len na ľavej nohe, hlavne k večeru a je to mäkký opuch, čiže po zatlačení zostáva jamka.
Niekedy ma bolí okolo členka, ale to zriedkavo. Inak mám rok diagnostikovanú vysunutý platničku v drieku a stáva sa mi to hlavne odvtedy, môže to mať súvis, alebo je to len náhoda?
Som študentkou na VŠ, takže väčšinu dňa presedím.
Zdržiavam sa mimo SK, takže si musím poradiť sama.
Moja mamina má podobné problémy už roky.
Budem vďačná za každú radu a aj odpoveď.

odpovedam

tak opuchy klbov mozu naznacovat skryty zapal v tele, ktory migruje - ak si napr. nemala doliecenu anginu, chripku a pod. Pripadne moze ist o klbove ochorenia - artritidu, remumu atd. ale viac ti povie lekar. jeden opuchnuty clenok je prilis malo indicii na nieco blizsie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.