Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13 dňová diéta začiatok 9.4.2014

tanaxxx

Ahojte kocky! :) Ooooch no ja som v polovici diety prestala (to bolo asi pred mesiacom, kvoli tej hnusnej migrene), potom som sa uz nevedela prinutit zacat odznova. A teraz jem hocico. Zapisujem si to do tabulky, aby som videla, ci prijimam dostatok zivin a nie len prazdne kalorie (odporucam vsetkym - cronometer.com).
Uz si naozaj musim kupit ten bicykel, aby som do prace a z prace chodila na bicykli.
Mliecna dieta ma stale laka (hlavne kvoli tomu, ze je kratka a ucinna), len mi je trapne zacinat ju uz tretikrat, ked som za posledny mesiac a pol uz dvakrat zacala a nedokoncila to. Potrebujem nejake nakopnutie, aby som opat zacala. Kopnite ma niekto prosiiiiim :)

Henii

a cim takym si patricia porusila? :) lebo ak si porusila zdravymi jedlami tak to nevadi :)

tak ja sa snazim, uz ani neviem aku dietu drzim :) nejaku zdravu dietu, ale nie podla jedalnicka :)

patriciaaa

Ahojte. Vidim, ze sa este snazime. Ja tento tyzden porusujem, ale som zvedava na vahovy ubytok. Zajtra pojdem k rodicom a odvazim sa. Nemam vahu. Na veciach citim zmenu, ale nie je to este ono. Zajtra sa ozven. drzte sa kocky :-)

Henii

ahoj dievcata, vcera som sice nevydrzala mliekovy den az do vecere :/ cely den vydrzim a vecer nie, ale hlavne je, ze som vecer neporusila nicim kalorickym.

Musime si ist za svojim cielom, lebo uz vidim, ze prichadza leto a coraz viac ludi uz nosi kratke veci a ja sa stale skryvam za dlhe veci :)
Drzte sa dnes!!!

Henii

patricia drzim palce, je streda zajtra, tak uvidis vysledky.

tanaxxx tak uz presiel nejaky cas odvtedy co si mala migrenu, ale dufam, ze sa mas lepsie..

mne sa nedari stale. uz neviem ani jeden vydrzat bez sladkeho, bez toho aby som neporusila, ale tak som si povedala, ze musim tu napisat. mozem si za vsetko sama :)

zajtra vyskusam mliecny den, ale uz ani nepisem, ze ho vydrzim :( ale chcela by som.

drzte sa zatial.

patriciaaa

no teda, tanax, si pritvrdila :-) migreny nemavam, chvalabohu. ja pokracujem, uvidim co z toho bude. chcem potiahnut do stredy. Potom bude zhodnotenie :-)

tanaxxx

Ahoj kocky!!! Bola som par dni dost vytazena a nestihala som sem prispievat. Pred par dnami som mala hroznu migrenu (trvala 2 cele dni, zvracala som a nevedela som, co so sebou, bola to najhorsia migrena v mojom zivote). Obavam sa, ze spustacom bolo nieco mliecne :/
Tak som musela dietku stopnut, teraz mam zaludok ako na vode a bojim sa hocico zjest.
Aaaaale - bola som v obchode a skusala som si biele nohavice. Odfotila som sa v kabinke a fotku som poslala mojmu drahemu. Ten ma tak krasne pochvalil, ze vyzeram skvele :) Takze momentalne som spokojna so svojim telom :):):):)

patriciaaa

Strava, ja som prerušila, lebo som porušila :-) Preto mám už 19 deň v zásade :-) :-) Ale to je jedno. Ja som chcela skončiť aspoň na 70, vyriešilo by to dosť vecí v mojom šatníku :)
Ale nerobím si veľké oči a snažím sa postupne. Inak, naučila som sa pitný režim. Kúpila som si v Ikey nový džbán a ide to. Citrónová vodička mi nahradila sladené minerálky a sirup. To urobí dosť, myslím. Všetkým želám úspech :)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

13 dňová diéta začiatok 9.4.2014 - Fórum - ZDRAVIE.sk