13 dňová diéta začiatok 9.4.2014

Henii

ano to je super :) ja som schudla 0,9kg,. zatial. no malo :)ja som si este nezvykla na tie porcie :/

patricia vydrz s tym mlieckom. je to tazke.ale ak si doteraz vydrzala, tak vyvdrzis tie 4 hodiny este a zajtra uz to bude len lahsie. a ked sa zajtra odvazis, tak budes mat mozno aj o kilo menej ;)

ja dnes idem na vecierok, kde bude alkohol, takze zrejme si dam, tak snad to neovplyvni moju vahu :/ ja sa vazim kazdy den :) co uz, nemala by som.tak zajtra drzte sa!

patriciaaa

Ahojte. Tak ja dnes mliečkujem, celkom sa dá. Ale mala som rôzne aktivity, uvidím večer. Asi budem musieť ísť skôr spať :)
Už sa teším na zajtra. Trochu som zanedbala pitný režim, tak pracujem na tom. Držme sa !!!

tanaxxx

Ahojte kocky! :) Dnes rano som sa vazila. Po troch dnoch dietky som zhodila 1,5 kg a som rada.Citim sa uplne super. Moje telo si uz tusim zvyklo na tie mini porcie a pravidelne jedenie. Rano mi vobec nechuti, ranajkujem nasilu. Caka nas vikend, verim, ze to zvladneme!!! :)

Henii

takze potom ked schudnem po tejto diete, si vymyslim nejaku "udrziavaciu" :) tak ako mas v dukanovej diete tretiu fazu :) ale samozerejme, ze sa nevrhnem hned na hotove jedla a sladke.

Henii

Urcite si mozes posunut o hodinu.. podla mna zakladaom tejto diety je 5krat denne jest. takze sice su napisane casy, ale to su len orientacne, niekto ranajkuje o 8 napriklad.
To sme radi, ze sme ta motivovali, o tom to je, lebo velakrat nasa rodina alebo priatel, manzel nas nemotivuje :)ja som uz niekedy touto dietou schudla, ale potom bol problem, ze som zacala jest vela, tak som pribrala, ale musi sa postupne pridavat jedlo. nemozeme ocakavat po diete, ze ked zacnem jest vyprazane maso so zemiakmi, ze si vahu udrzim :)

patriciaaa

Neskutocne ste ma motivovali dievcata. Tesim sa na zajtra. Budem sa snazit nech nam to nepokazim. Tesim sa, ze ste to vydrzali. Aku mate skusenost? Mozem si posunut ranajky cca o hodinku? Rano je tu frmol :-)

Henii

Patricia- to poznam, cely den nemusim jest a potom vecer som hladna najviac :) len ta nesmie odradit prvy den :) ja som si miesto mlieka dala nizkotucny jogurt, ked som uz nevladala :) ale mysli na to, ze na druhy den ti aj o kilo spadne vaha a ten pocit stoji za to ;)

Tanaxxx- ano zajtra mas vazenie, tak drzim palce :) ja som dnes trosku porusila vecer,ale len trosicku :) takze mas pevnejsiu volu :)

tanaxxx

Ahojte kocky, Henii a Patricia. Vcerajsie vajicka na veceru mi neskutocne bodli. Mnam!!!! Dnes je to treti den, da sa to zvladnut, aspon zatial teda nemam problem :) Tesim sa, ze dnes uz je ten jedalnicek pestrejsi (ovocie, zeleninka, masko, mliecko).
No a najviac sa tesim na zajtrajsie vazenie.

patriciaaa

Dakujem. Ved toto je pre mna najhorsie, cez den nejako nejem a vecer pridem domov a je koniec. Jem a nezastavim sa. Musim sa naucit pravidelne papat. Dnes si dam posledny krat chlieb a od zajtra nabieham :-) :-) :-)