Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Očne spojivky - zapal, štípanie očí, unavené oči

Príspevok v téme: Očne spojivky - zapal, štípanie očí, unavené oči
lubiica

Prosím ťa o radu, už viac ako 3 mes. mám zápal očných spojiviek, bola som u dvoch lekáriek, mala som antib.kvapky, v očiach aj streptokoka, teraz naposledy vraj mám spojivky podráždené, mám si kvapkať umelé slzy, ale oči ma stále štípu, bolia, unavené. Kvapem si aj koloidné striebro, niekedy je to lepšie, inokedy horšie, neviem sa dopátrať príčiny. Bola som aj na diagnostike Diacom, vraj mám v sebe Adeno vírus, mám veľa piť vody, aby sa to vyplavilo. Vieš mi nejako poradiť?

lubiica

RNG, ďakujem, aj ja som práve teraz vyhádzana na pere herpesom, mám aj 3 naraz.Idem googliť tie antiviralne doplnky.

RNG

V dnesnycyh tichych viralnych epidemiach, ktore obiehaju svet a lekari ich obvykle nijak neadresuje a velkemu mnozstvu virusov, ktore mame v tele cely cas odporucam kazdemu si zvysovat viralnu imunitu ako to radim napr v prispevku na Herpes, mozete si to pod mojim nickom a slovom herpes vygooglovat. Odporucam pouzivat viacero z uvedenych antiviralnych doplnkov a po case ich obmienat.
Na suche cervene oci mi pomaha uz dlhe roky okrem doplnkov si striekat koloidne striebro do oci, raz az 2 krat denne. U mna je to virus Herpes HSV1, co mi to sposobuje, ze sa mi vystelky slznych kanalikov zapalia a nedovolia normalnemu ochrannemu a hojivemu slzotoku, najma v noci.
A tak som si oci brhlil a spinavymi paprcami obcas do nich nieco naniesol.
Takto si ich len ostriekam a nedotknem sa ich a som v poriadku uz dlhe roky, bez umelych slz a kvapiek restasis, ktore aj tak nic v podstate nevyriesia.

GGW voda

Nik z Vás nechce uveriť, že GGW voda pomôže každému . Kto neskúsi bude chorieť ďalej. PREVENTA sa predáva 1L za 5€ a to je otrávená pvc a SA... ju doporučuje chorým.U nás GGW vodu slovákom predávajú na objednávku 1L za 2€ a pomáha vyliečiť všeky choroby. Mali by ste to skúsiť , určite Vám pomôže. J.K.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Očne spojivky - zapal, štípanie očí, unavené oči - Fórum - ZDRAVIE.sk