Kokosový olej

sewie

ja zjem kazde rano za polku kavovej lyzicky:) pomaha predchadzat depresiam, obezite atd...a inak si na nom robim napr palacinky:)

a je skvel aj na plet proti vraskam-kamaratka skusala vsetky drahe kremy a nic, a ako si dala kokosovy olej na tvar, vsetci jej hovoria ze jej zmizli vrasky:)...ja ho pouzivam na hojenie jaziev po popaleninach (praca vo fastfoode:/)

Fleur-de-lis

ak si ho dáš do vlasov pred umytím, tak mastné nebudú, akurát pekne lesklé a ľahko sa rozčešú. Dobre sa vsaje, takže pre niekoho kto má suché vlasy je vhodný aj po umytí, ale samozrejme v malom množstve.
A niekto ho je čistý, alebo si ho pridávaš do jedla. Jeden príklad: www.vladozlatos.com

Diankaa9

práve som si vlasy umyla, kokosový olej som použila na suché vlasy a počkala asi tak 1-2 a uvidím čo to bude po vyschnutí. Samozrejme to bude treba robit pravidelne, aby to nemalo nejaký dlhodobejší účinok..

Fleur-de-lis

ak máš vlasy suché, môžeš vyskúšať aj po umytí, ale len malé množstvo a hlavne do končekov. Alebo pred umytím vlasov (1 hodina až celá noc) vmasírovať do pokožky a do vlasov a nechať pôsobiť a potom normálne umyť ako vždy.