Silikónové prsia - skúsenosti

Príspevok v téme: Silikónové prsia - skúsenosti
keanaaa

Dobrý deň slečny a dámy,

prosím Vás o radu, chcela by som si dať zväčšiť prsia, preto hľadám ženy ktoré mali podobný problém ako ja. Moja veľkosť pŕs je celkom fajn nosím 75B-C (výška 170cm, váha 55kg)záleží od podprsenky. Zväčšenie prsníkov by som chcela však podstúpiť aby moje prsia mali krajší tvar a pekne "stáli" aj bez podprsenky, aby boli jednoducho krásne guľaté. Nájdu sa tu žienky s podobným prípadom? Ak by ste niektorá bola ochotná poslať mi aj fotku pred a po (keanaaaa@gmail.com), bolo by to skvelé, nechcem však aby to znelo trúfalo, dúfam, že som nikoho neurazila. taktiež by som chcela, aby ste mi poradili dobrého doktora, na meste mi nezáleží.

ďakujem Vám za Vaše rady

jajakarinka

Keanaaa.....ahoj je tu uz tema silikonove prsia tam si kocky radia navzajom podporuju sa tam sa dozvies ovelaviac..,,,ja budem zajtra tyzden po opke a mala som v poctate ten isty problem ako ty nosila som b a c podprsenky .... s tym pod prsiami mam 80 cm a cez prsia 90cm.... vkladal mi 375ml. 350ml eurosilikon gulaty tvar budem mat vacsie trojky :-) .ja som bola u dr.Cervena BB...spokojnost super ma zlate ruky ...ale reba skusit viacero doktorou co sa tyka konzultacii a uvidis ktory ti sadne najviac ....