Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dlhotrvajúce nevolnosti

Príspevok v téme: Dlhotrvajúce nevolnosti
Liaskonka

Ahojte..

Chcem sa spytat ci niekto preziva podobne pocity ako ja. Uz neviem co mam robit. Zacalo sa to spolocne s novou pracou. Pri chodzi som zacala mat gucu v hrdle a nemohla som na par sekund vobec prehlat. Podotykam , ze to bolo vzdy po praci. Neskor sa mi pridruzil tlak na prsiach a tlak v oblasti nad zaludkom. Teraz po par mesiacoch po prechodenych prieduskovych virozach z klimy a zleho vzduchu v praci sa mi tazko dychalo. Lenze tieto stavy neprechadzaju, pridruzilo sa mi tocenie hlavy, tym ze mam stale upchaty nos tak nemozem dychat az to vyvrcholilo krcami v rukach.Vykrucalo mi prsty. Tiez ma pocit akoby mi po kazdom jedle netravilo a je mi tazko. Musim si dat sodu, alebo nieco podobne. Je mi z toho do placu. Pneumolog mi robil spirometriu , ta dopadla celkom ok. Este idem na krv. Naposledy mi krv brali v zime, to som uz pracovala v tej praci a vysledky boli ok okrem protilatok na stitnu zlazu, ktore su podla lekara v norme. CO ma najviac trapi je, ze toto prezivam uz dlhsiu dobu a zacinam byt precitlivela na vsetko, na kazdy priznak atd. Nemam energiu, nevladzem a netesim sa. Ked idem do uzavreteho priestoru ako je elektricka tak mam strasny tlak na hrudi a toci sa mi hlava. Mam pocit ze odpadnem.

lubiss

Toto vyzera na tetaniu skoc k neurologovi spravi ti vSetrenie ja to mam za sebou mne ju nezistili respektive nic mi nezistili ak ked chodim jak pripita matoha cele dni...vyskusaj uzivat horcik ten sa doporucuje

karolinka122

jasne, chod psychiatrovi, nasadi ti antidepresiva , to bude cela starostlivost o teba a uz sa z toho nedostanes...ozaj, ak beries HAK, okamzite vysad..uz som ti pisala do inej temy, kde si toto popisovala.. na tieto lahsie stavy skus Boiron vyrobca homeopatie - Sedatif sa to vola - volne predajne, daj podla potreby.

Liaskonka

Ahoj Redka, neberiem lieky. Praca je sedava bez pohybu. Z klimatizacie som tam bola tri krat chora. Zle vetranie.
Kablica Ty si to prezila alebo si psychiater? Nechcem chodit po lekaroch, viem ze to je strata casu, ale ani nechcem skoncit na liekoch od psychiatra. Snazim sa len najst niekoho s podobnym problemom aby mi poradil ako ho riesil.

redka

nic ine si nemenila? len tu pracu? neberies dlhodobo nejake lieky... HAK a pod? je ta praca sedava? nie si tam v prievane? nemas to od krcnej chrbtice? nedostatok horcika??

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dlhotrvajúce nevolnosti - Fórum - ZDRAVIE.sk