Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lupiny

lilyiankaa

lu, ja som nakoniec šla ku kožnej a povedala mi, že mám seboreu, pretože mi tiež už nič nezaberalo a hlava ma dosť svrbela ...predpísala mi belosalic a ten si 1x do týždňa striekam do vlasov po ich umytí a zatiaľ fajn .. aj mi kázala obmedziť sladké, ale nejak sa mi to zase nedá, a žiadne negatívne účinky zatiaľ nepociťujem

kikarika1

určite to vyskúšaj! pozri si Vichy web stránku (slovenskú) a máš tam rôzne druhy šampónov na lupiny, v lekárni si potom vypýtaj šampón na tvoj typ vlasov...už po druhom použití som mala o 50% menej lupín a svrbenie tiež postupne odchádzalo (možno je to len dočasné riešenie, ale zatiaľ som bez lupín vyše mesiac - tak neviem posúdiť či to pomáha aj dlhodobejšie....teraz už používam normálny šampón) :)

lu

Kikarika1...ahoj, mam suche lupiny a občas aj hlava má srbi a už ozaj neviem, čo robiť!!!!!!takže mi radis toto????ďakujem..ALE ESTE PÍŠTE!!!!!!

kikarika1

lu - nepíšeš aké máš lupiny (suché a svrbí ťa pokožka, alebo máš lupiny mastné?)..ja som mala suché lupiny a veľmi ma svrbela vlasová pokožka, mala som ich dosť dlhú dobu až ma to už prestalo baviť a kúpila som si v lekárni šampón "Vichy - anti-dandruff treatment shampoo with selenium DS+cohesyl" ....jedno balenie je 200ml, neminula som ho celé a lupiny sa ako keby prepadli pod zem, sama som tomu neverila, používa sa 2x do týždňa (nevonia príjemne), ale účinkuje naozaj...pozri si aj recenzie

Daduska13213

.. ono by to malo byť jedno do akého šampóna.. lebo segra použív pnathenol a ona si to drví doň a kamoška používa matrix na normálne vlasy a dáva si to tam a tiež jej to pomohlo =)

odpovedam

necakaj vysledok po jednom umyti. ak mas brutalne lupiny, tak nizoral. dakedy bol na predpis, pretoze ma naozaj silny ucinok. je maly, drahy, ale nepoznam nikoho, komu by nezabral.

lu

daduska a prosim ta, je jedno aky sampon??? lebo ja pouzibvam jednu znacku a ci to mam do neho rozdrvit?? mimochodom, umzla som si vlasy panthenolom a lupiny mam brutal, hadam este viac....fnuuuk!!!

odpovedam

ten acylpyrin poradila aj mne moja kadernicka, pripadne este do pohara s vodou vliat kusok octu a po umyti vlasov ich zliat tou octovou vodou. zapach vraj vyprcha. ale osobne som to neskusala, kedze mi dobre zabral sampon nizoral

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lupiny - Fórum - ZDRAVIE.sk