Lupiny

lilyiankaa

presne ako som mávala aj ja .. do januára som s tým mala problémy ..tak skús šampón a prípadne potom skús zmenu stravy, ak by ti to neprestávalo ....

miki25

LU zrejme áno, v tomto roku som lupiny nemal zatiaľ :D musím zaklopať na drevo. keď som vybral tú sériu šampónu prešiel som na Schaumu a dá sa povedať, že si to len udržiavam preventívne... zrejme bude pravdy niečo na tom, že čo ješ tak aj to si!!! :D

lu

praveze mna hlava nesvrbi a lupiny mam nad celom hned a potom vzadu, kde mi koncia vlasy!!! po bokoch, nad usami a tak...ale hlava ma nesvrbi

lilyiankaa

Lu ja ti napíšem tak, vystriedala som všetky šampóny, ktoré som ti tu vymenovala a dokonca nekonečne vodičiek a tinktúr, a neviem čoho .. jasné, zabralo,a le len na chvíľu, tak ako píše aj tu kolega ..... a až zmena stravy mi pomohla, aby som sa lupín zbavila ... kaderníčka ma už presviedčala o tom, že to mám zo stresu, áno aj to je možné, ale skutočne odkedy som začala jesť inak, vidím na sebe výsledky .. mna už svrbela hlava, padalo to zo mňa nskutočne a čierne oblečenie som nosiť ani nemohla, hneď som bola od lupín .. poviem ti veľmi nepríjemné .. až som sa v januári nahnevala a povedala si, koniec a zmením stravu ..a pomohlo ..lenže odvtedy som zase poľavila a vidno to ..teraz som znovu naskočila na inú stravu a dúfam, že o pár dní už budem zase v pohode ...
nepíšeš nič o tom, či nemáš aj svrbenie hlavy, kde sa ti vyskytujú lupiny, a pod ...

miki25

veď v pohode mne tiež dala na to nizoral, na úvod pomohol, ale druhýkrát pri kontrole už som mal to zas tak kožná zmenila. takto som sa dostal už aj ku 3.kombinácii rôznych šampónov, mastí, vodičiek :D som rád už, že nemám vlasy ako seno...

miki25

hehe tak mal som to a možno raz budem mať opäť. tak,prečo by som sa nepripojil :D
tak možno aj problematické vlasy sú tiež možno aj daňou za vysokú váhu. osobne som nejedával tiež sladkosti a napriek tomu som to mal a to pomerne v hnusnom stave. ale zrejme som prišiel, kde problém u mňa bol to pravdepodobne nedostatok vitamínov a stres z neho som sa zastavil aj až na takej váhe akej som sa zastavil. za návštevu kožnej ambulancie nedáš nič ja som tiež bol u nej ako som písal...