Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamoškin pokazený foťák, platili sme my!

Príspevok v téme: Kamoškin pokazený foťák, platili sme my!
Dawia

Ahojte. V jeden večer sme popíjali na intráku, a fotili sme sa s kamoškinym fotakom ma 5 rokov.(foťák):) Ráno si išla prezerat fotky, ale fotak sa ani len nezapol, nemohal s ním ani hnúť. Navrhla, aby sme sa včetci, ktori sme na izbe boli poskladlai na novy . Tak smeaj urobili, lebo nik sa nepriznal, či napr. niekomu spadol..alebo tak.. Vybrala si a kúpila nový za 80 eur. Jedna kamoska sa však vzpriečila, a peniaze jej odmietla dať, pretože foták ej stary 5 rokov, a ona ho nepokazila, nema dat peniaze naco. No a kamoška kt. sa pokazil fotak ju blkokla na fb a povedala jej, že už ju enchce nikdy vidiet! je to normlane? aby sa kamsoky od detsvtva takto pohadali pre hlupost? kto mal podla vas pravdu, a bolo vyriešenie situácie vporiadku?

Dawia

No, to je pravda . Do servisu ho nedala. odrbala nas pekne, a my teraz sa mozeme akurad bit po halve. viac uz endam nikomu nikdy nic.

Fero M.

ste super parta..
Fotak nech odnesie do opravy aby vobec vedela co mu he a ak si si ista ze prave tebe nepadol v stave opitosti tak by som jej nedal ani korunu. A nech mj nikto.nevravi ze v byte plnom lufi si nikto nic nevsimol.

Mozno je vybity, mozno ofisla baterka a mozno spadol ked bol vysunuty co je asi najvasvia skoda. Kazdopadne by ho mala dat do servisu na diagnostiku.

jezy

skvele kamaratstva na oko, koze by som nedal ani cent, musi ratat s tym ze sa nieco take moze stat, nie to este si vybrat taky drahy novy, aj ked neviem aky mala predtym

lilyiankaa

ja sa čudujem vám, že ste sa jej na ten foťák zložili, jediné rozumné rozhodnutie urobila tá baba, ktorá jej nič nedala, ani ja by som jej nedala ani cent a ak by si ma blokla na fb, tak by som si o nej pomyslela, aká je to riadna chudera, za takú hlúposť,prípadne by som si ešte neodpustila pár slov, keby som ju stretla ..... a to, že ej to spolužiakova frajerka?? aaa?? čo teraz

Maoam

dostala hysak, pekne vyuzila situaciu, pekne na vas zatlacila a okrem 1 osoby jej na to vsetci skocili, moj nazor...teda odhad

skoda, ze tam neboli aspon dve osoby, ktore nesuhlasili s jej poziadavkou rsp. by trvali na tom, najskor fotak riadne skontrolovat (nejaky chalan napriklad)

mozno bol problem iba vo vybitej baterke a mozno sa jej po piatich rokoch hodil novy fotak

uprimne, asi je to typ strasne haklivy na svoje veci a hned vyvadza a je aj dost pomstychtiva a hysterka

no ale vas dala komplet do laty, az na tu jednu :DD

skakali ste, ako ona piskala

ale skrz toto vsetko si myslim, ze hoci aj ma novy fotak, o vsetkych vas prisla :D a tak jej treba

Dawia

Jasné, viem, že sme boli hlúpe. Prv mi to prišlo ako normálne, poskladať sa, veď koniec koncov asi ho niekto aj dodrbal, aj ˇkeď to mohla byť aj náhoda.. Či bol ozaj pokazený, snáď áno. Píšem iba preto, lebo niektorí , čo tam boli majú názor, že ak sme dali všetci peniaze, mala dať aj tá čo nedala...Neviem ako by reagovala, kebyže jej peniaze nedáme... v podstate sme to aspoň večšina urobila preto, lebo je spolužiakova frajerka, kebyže je to len kamoška z intráku, nedostala by zrejme nič

Maoam

1. ste si isti, ze fotoaparat bol skutocne pokazeny? co ked bolo treba iba opätovne dobit bateriu? (kedze sa nezapol)

2. neurobila kamoska nahodou iba dobry kseft s vami vsetkymi a ma novy fotak zadara? :D

3. jej reakcie typu bloknutia na FB a Co. tuto domnienku iba utvrdzuju, alebo je to totalna hysterka

Hrac

pozrel by som poslednu odfotenu foto, podla ludi na nej by sa vedelo kto mal v ruke fotak ako posledny a s nim by som to riesil.

Ale 80€ fotak by som neriesil aby sa mi skladali kamosi, hlavne ked uz mal 5 rokov. Bolo by mi to trapne pytat od nich.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.